יום ו׳, 11 בדצמ׳ | Old Train Station

11.12 - סשן צילומים

הרישום נסגר
11.12 - סשן צילומים

מתי ואיפה?

11 בדצמ׳ 2020, 10:00
Old Train Station, Kaufmann St, Tel Aviv-Yafo, Israel

אז מה הלו"ז?

הפרמטר העיקרי שעל פיו מתחילים איתנו באפליקציות הכרויות זה התמונות ששמנו.

מומלץ שיהיו לנו תמונות מקצועיות גם בפייסבוק, בווטסאפ ובלינקדאין.

מאחר והעלות של צלם פרטי היא קצת גבוהה, העלינו רעיון שנארגן הרבה חבר'ה לסשן של צילומים לתמונת פרופיל ולאתרי הכרויות כדי שנוכל להשיג תמונות טובות לכולם במחיר סופר זול.  http://bit.ly/TomerKrisPhotography

אז בדקנו עם כמה צלמים והחלטנו ללכת על גבי, צלמת סופר חמודה, עולה מהונגריה שתצלם את כולנו צילומים סופר מקצועיים במחירי קורונה טיים.

מה צריך לעשות?  לשלוח לנו הודעה ולקבל קישור להרשמה ואז להגיע ביום שישי ה11.12 בשעה 10:00 למקום שנקבע. תביאו איתכם עוד חולצה בשביל הגיוון. גבי תצלם אתכם כמה דקות, ותוציא אתכם הורסים והורסות. 4 התמונות המוצלחות ביותר (לבחירתה) יישלחו אליכם למייל תוך 3 ימים אחרי עריכה שלה.

כמה עולה התענוג?  120 שקלים בהרשמה מוקדמת  130 שקלים למתמהמהים

איך שולחים אלינו הודעה?  בווטסאפ כמובן. אם עדיין אין לכם את המספר שלנו אז תרשמו: 0559384488.  אפשר פשוט ללחוץ על הקישור:  http://bit.ly/TomerKrisPhotography

מי אנחנו? 

 תומר וכריס, עד לפני 3 שנים היינו רווקים ואנחנו מכירים את עולם הדייטים והאפליקציות מקרוב. היום, אנחנו נשואים כבר שנתיים ויש לנו תינוקת חמודה ומה שאנחנו עושים בחיים זה מסייעים לחבר'ה רווקים ורווקות להיכנס לזוגיות:  * בפגישות אישיות שבהן אנחנו משלבים ייעוץ בנושא מציאת זוגיות עם שידוכים מתוך מאגר של יותר מ2,500 רווקים ורווקות שרשומים אצלנו.  * בפעילויות חוויותיות של רווקים ורווקות שאנחנו מארגנים בהם אנחנו בעצם מספקים את הפלטפורמה עבורכם להכיר חבר'ה בדיוק כמוכם באופן טבעי לדוגמא:

הכרויות בזום

תמיד עדיף לבוא יחד עם חברים :)