באיזה אפליקציות הכרויות כדאי להשתמש?

עודכן ב: אוק 4

הפרויקט של תומר וכריס אמנם מציע מגוון דרכים להכיר בני זוג פוטנציאלים, אבל אנחנו מאמינים שלנסות להכיר את החצי השני שלנו בכמה פלטפורמות במקביל רק יכול להגדיל את הסיכויים. כן, גם באמצעות האינטרנט. לכן, חוץ משידוכים מהמאגר שלנו או השתתפות בפעילויות כמו ספיד דייט בריבוע, אנחנו ממליצים ללקוחות שלנו לנסות את מזלם גם באונליין - אפליקציות ואתרי ההיכרויות.

יחד עם זאת, חשוב לומר שללקוחות שונים מומלץ להשתמש באתרי הכרויות שונים כי לכל אפליקציית הכרויות יש את הייחודיות שלה.


החלטנו לסקור עבורכם כמה מהאתרים ואפליקציות ההיכרויות המובילות ולמי מתאימה לדעתנו כל אחת מהן:

- אוקייקופיד: אתר שמשתמש באלגוריתמים כדי לבצע התאמות. הוא מציג לכל אחד מגוון של שאלות ומציג פרופילים מתאיים כליד כל פרופיל מצוין אחוז ההתאמה איתו. מאחר והוא חינמי יש שם מבחר מאוד רחב. אוקייקיופיד מתאים במיוחד לחבר'ה שנונים, לכאלה שיודעים להתבטא בצורה טובה ולבעלי תחומי עניין מגוונים.


- טינדר: אפליקציה שלימדה אותנו להחליט על בסיס תמונות בלבד את מי להחליק ימינה (מתאים לי) ואת מי שמאלה (לא מתאים). ההתבססות על מראה בלבד מביאה לכך שאנחנו ממליצים להשתמש בטינדר בעיקר למי שנראה ממש טוב, או שלפחות יש לו תמונות מאוד טובות של עצמו. האפליקציה קצת מנוונת מבחינת הפילטורים והם מתבצעים בעיקר על בסיס מרחק וגיל. אגב, בטינדר אין צורך לציין גובה, מה שהופך אותה למומלצת במיוחד לבחורים נמוכים.


- באמבל: אפליקציה בה הבנות הן אלה שמתחילות עם הבנים, אז אם את רוצה להיות יותר אקטיבית בחיפושים או אם אתה זוכה בד"כ לביקוש גבוה בקרב הבנות, באמבל היא אופציה מעניינת. ויש גם רכילות עסיסית. מנכ"לית באמבל עבדה בעבר בטינדר והיתה בזוגיות עם הסמנכ"ל. הקשר הסתיים בתביעה על הטרדה...


- שליש גן עדן: אתר המיועד לציבור המסורתי - דתי, כך שאם מחפשים הדת והמסורת חשובים לכם - האתר הזה יכול ממש להתאים. כמובן שאפשר לנסות להכיר חבר'ה מסורתיים גם באתרים הגדולים, אבל כשיש אתר שמתמחה באוכלוסיה הדתית, נוצר לו יתרון מסוים על פני שפונה לכולם.


- החצי השני: מתמקד באוכלוסיית הסטודנטים. האתר מפרסם את עצמו באופן מסיבי באוניברסיטאות השונות ולכן מתאים מאוד לצעירים וסטודנטים. החסרון שלו הוא שהמבחר יחסית נמוך כשעוברים את גיל 30.


- אלפא: אתר לקרייריסטים כשהגיל הממוצע בו הוא כנראה סביב ה-40. האתר מבקש מהמשתמשים להעלות קובץ עם קורות החיים ומקפיד על מילוי פרטים נכונים. החסרון המהותי שלו נבוע מכך שהוא בתשלום, מה שמקטין מאוד את המבחר בו יחסית לאתרים אחרים חינמיים.


- חמישי בתשע - מיזם יחסית חדש של הכרויות בוידאו. בניגוד להכרויות בזום בהן מכירים מעל עשרה חבר'ה בערב אחד, בחמישי בתשע ניתן להכיר פרטנר אחד בלבד אחת לשבוע. נחשו באיזה יום ובאיזה שעה :)


- פייסבוק: פייסבוק הוא כמובן לא אתר הכרויות אבל הוא שופע ברווקים וברווקות שמחפשים להכיר. יש המון פוסטים בקבוצות פייסבוק כמו למשל "צעירי רמת גן - גבעתיים" שבהם רווקים מספרים על עצמם ואפשר לשלוח להם הודעה ולהכיר אותם שם. אם יש לכם פרופיל פייסבוק מעניין ומוצלח - פייסבוק היא פלטפורמה שיכולה מאוד להתאים. זו פלטפורמה שמהווה הזדמנות מעניינת במיוחד עבור חבר'ה שמרגישים שהגיל והגובה שלהם זוכים לפחות ביקוש באתרים הסטנדרטים, מאחר ואין צורך לציין גיל וגובה בפייסבוק.


- גריינדר: מחפשים זוגיות עם מישהו מהמין שלכם? זה המקום :)


- סטוצים: אם במקרה אתם מחפשים קשר לא רציני מכל סיבה שהיא - יש את האתר הזה.


חשוב לומר שמחקרים הוכיחו שחבר'ה שמשתמשים באפליקציות הכרויות הופכים להיות בררנים יותר ולכן חשוב לשים לב שבמקביל לכך שהעלינו את כמות האפשרויות שלנו על הנייר, אנחנו גם יוצאים ליותר דייטים ולא הופכים להיות סלקטיבים מדי...


הכרויות במציאות

ישנם כאלה שמעדיפים להימנע מאפליקציות ומעוניינים להכיר במציאות. במיוחד חבר'ה שהם הרבה יותר מרשימים במציאות מאשר איך שהפרופיל שלהם נתפס ברשת האינטרנט.


לאמיצים שבינהם, אנחנו יכולים להמליץ להתחיל עם בחורות שמוצאות חן בעיניהם ואת זה אפשר לעשות בכל מקום: בקניון, בבארים, בהפסקת האוכל בעבודה או בתחנת האוטובוס.


הפחות אמיצים יכולים לנסות להכיר במסגרות אחרות כמו ספיד דייט ופעילויות רווקים אחרות.

בנוסף, יש גם את האירועים והפעילויות של מה הלו"ז שהם אומנם פתוחים לקהל הרחב אבל יש שם בעיקר צעירים רווקים.


הנה 3 אופציות להכרויות שלא דרך אתרים:

1. האירועים בהם מחפשים להכיר לא חייבים להיות מוגדרים לרווקים בלבד: אפשר להכיר את המיועדת בהרצאה על הבר, ערב משחקי קופסא, קורס גיטרה או כל אירוע אחר של מה הלו"ז.


2. אופציית ביניים בין הכרות במציאות להכרות באינטרנט אפשר למצוא בפעילות הכרויות בזום, פעילות בה מדברים עם המון רווקים, מתרשמים איך הם מתנהלים בחברה ויוצאים לדייט עם אלה מהם שהיתה לנו שיחה טובה איתם.


3. וכמובן, יש את האופציה של שידוכים, בפגישה אישית עם תומר וכריס. שווה לבחון אם יש התאמה מתוך המאגר העצום של רווקים והרווקות והכרות אישית איתם. אפשר גם לקבל ייעוץ מותאם אישית בתחום ולהבין מה אפשר לשנות ולשפר כדי למצוא זוגיות.


0
  • טלגרם
  • ווטסאפ
  • Google Play Social Icon
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Grey Facebook Icon

תרגישו חופשיים ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הווטסאפ שלנו: 0559384488 אבל אפשר גם באמצעות הטופס:

כל הזכויות שמורות ל"מה הלו"ז" ©2018