באיזה אפליקציות הכרויות כדאי להשתמש?

עודכן ב: אפר 29

הפרויקט של תומר וכריס אמנם מציע מגוון דרכים להכיר, אבל אנחנו מאמינים שצריך לנסות בכמה פלטפורמות במקביל, כלומר לנסות להכיר את החצי השני גם באמצעות האינטרנט. לכן, חוץ משידוכים מהמאגר שלנו או השתתפות בפעילויות כמו ספיד דייט בריבוע, אנחנו ממליצים ללקוחות שלנו לנסות את מזלם גם באונליין - אפליקציות ואתרי ההיכרויות.

יחד עם זאת, חשוב לומר שללקוחות שונים מומלץ להשתמש באתרי הכרויות שונים.

החלטנו לסקור עבורכם כמה מהאתרים ואפליקציות ההיכרויות המובילות ולמי מתאימה לדעתנו כל אחת מהן: * אוקייקופיד: אתר שמשתמש באלגוריתמים כדי לבצע התאמות. הוא מציג לכל אחד מגוון של שאלות ומציג פרופילים מתאיים כליד כל פרופיל מצוין אחוז ההתאמה איתו. אוקייקופיד מתאים במיוחד לחבר'ה שנונים, לכאלה שיודעים להתבטא בצורה טובה ולבעלי תחומי עניין מגוונים.

* טינדר: אפליקציה שלימדה אותנו להחליט על בסיס תמונות בלבד את מי להחליק ימינה (מתאים לי) ואת מי שמאלה (לא מתאים). ההתבססות על מראה בלבד מביאה לכך שאנחנו ממליצים להשתמש בטינדר בעיקר למי שנראה ממש טוב, או שלפחות יש לו תמונות מאוד טובות של עצמו. אגב, בטינדר אין צורך לציין גובה, מה שהופך אותה למומלצת במיוחד לבחורים נמוכים.

* באמבל: אפליקציה בה הבנות הן אלה שמתחילות עם הבנים, אז אם את רוצה להיות יותר אקטיבית בחיפושים או אם אתה זוכה בד"כ לביקוש גבוה בקרב הבנות, באמבל היא אופציה מעניינת. ויש גם רכילות עסיסית. מנכ"לית באמבל עבדה בעבר בטינדר והיתה בזוגיות עם הסמנכ"ל. הקשר הסתיים בתביעה על הטרדה...

* שליש גן עדן: אתר המיועד לציבור המסורתי - דתי, כך שאם מחפשים הדת והמסורת חשובים לכם - האתר הזה יכול ממש להתאים.

* החצי השני: מתמקד באוכלוסיית הסטודנטים. האתר מפרסם את עצמו באופן מסיבי באוניברסיטאות השונות ולכן מתאים מאוד לצעירים וסטודנטים.

* פייסבוק: פייסבוק הוא כמובן לא אתר הכרויות אבל הוא שופע ברווקים וברווקות שמחפשים להכיר. יש המון פוסטים בקבוצות פייסבוק כמו למשל "צעירי רמת גן - גבעתיים" שבהם יש פוסטים בהם רווקים מספרים על עצמם ואפשר לשלוח להם הודעה ולהכיר אותם שם. אם יש לכם פרופיל פייסבוק מעניין ומוצלח - פייסבוק היא פלטפורמה שיכולה מאוד להתאים. זו פלטפורמה שמהווה הזדמנות מעניינת במיוחד עבור חבר'ה שמרגישים שהגיל והגובה שלהם זוכים לפחות ביקוש באתרים הסטנדרטים, מאחר ואין צורך לציין גיל וגובה בפייסבוק.


הכרויות במציאות אגב, יש המון חבר'ה שהם הרבה יותר מרשימים במציאות מאשר ברשת ולכן כדאי להם לנסות להכיר במסגרות אחרות כמו ספיד דייט ופעילויות רווקים אחרות.

* האירועים בהם מחפשים להכיר לא חייבים להיות מוגדרים לרווקים בלבד: אפשר להכיר את המיועדת בהרצאה על הבר, ערב משחקי קופסא, קורס גיטרה או כל אירוע אחר של מה הלו"ז. * אופציית ביניים בין הכרות במציאות להכרות באינטרנט אפשר למצוא בפעילות מתחילים בזום - מסיימים בזוג שם ממש מדברים עם המון רווקים ומתרשמים איך הם מתנהלים בחברה.

* וכמובן, יש את האופציה של הפגישות האישיות עם תומר וכריס, גם כדי לקבל ייעוץ מותאם אישית בתחום וגם בזכות המאגר העצום של רווקים והרווקות וההכרות האישית עם כל אחד מהם.


0
  • טלגרם
  • ווטסאפ
  • Google Play Social Icon
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Grey Facebook Icon

תרגישו חופשיים ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הווטסאפ שלנו

כל הזכויות שמורות ל"מה הלו"ז" ©2018