באיזה אפליקציות הכרויות כדאי להשתמש?

עודכן ב: פבר 2

הפרויקט של תומר וכריס אמנם מציע מגוון דרכים להכיר בני זוג פוטנציאלים, אבל אנחנו מאמינים שלנסות להכיר את החצי השני שלנו בכמה פלטפורמות במקביל רק יכול להגדיל את הסיכויים. כן, גם באמצעות האינטרנט. לכן, חוץ מהאופציה של שידוכים מותאמים אישית מתוך מאגר הרווקים והרווקות שלנו או השתתפות בפעילויות כמו ספיד דייט בריבוע, אנחנו ממליצים ללקוחות שלנו לנסות את מזלם גם באונליין - אפליקציות ואתרי ההיכרויות.

יחד עם זאת, חשוב לומר שללקוחות שונים מומלץ להשתמש באתרי הכרויות שונים כי לכל אפליקציית הכרויות יש את הייחודיות שלה.


החלטנו לסקור עבורכם כמה מהאתרים ואפליקציות ההיכרויות המובילות ולמי מתאימה כל אחת מהן לפי הנסיון שלנו:

- אוקייקופיד: אתר שמשתמש באלגוריתמים כדי לבצע התאמות. הוא מבקש מכל אחד מהמשתמשים לענות על מגוון של שאלות ומציג פרופילים מתאימים כשליד כל פרופיל מצוין אחוז ההתאמה איתו (בהתאם לתשובות לשאלות). מאחר והאתר הוא חינמי יש שם מבחר מאוד רחב. מאחר ויש שם דגש על הטקסטים שכתבתם, אוקייקיופיד מתאים במיוחד לחבר'ה שנונים, לכאלה שיודעים להתבטא בצורה טובה ולחבר'ה בעלי תחומי עניין מגוונים.


- טינדר: אפליקציה שלימדה אותנו להחליט על בסיס תמונות בלבד את מי להחליק ימינה (מתאים לי) ואת מי שמאלה (לא מתאים). ההתבססות על מראה בלבד מביאה לכך שאנחנו ממליצים להשתמש בטינדר בעיקר למי שנראה ממש טוב, או שלפחות יש לו תמונות מאוד טובות של עצמו. האפליקציה קצת מנוונת מבחינת הפילטורים והם מתבצעים בעיקר על בסיס מרחק וגיל. אגב, בטינדר אין צורך לציין גובה, מה שהופך אותה למומלצת במיוחד לבחורים נמוכים. אם המראה החיצוני מאוד חשוב לכם ואתם מחפשים מבחר ענק - זו האפליקציה בשבילכם.


- באמבל: אפליקציה בה הבנות הן אלה שמתחילות עם הבנים, אז אם את רוצה להיות יותר אקטיבית בחיפושים או אם אתה זוכה בד"כ לביקוש גבוה בקרב הבנות, באמבל היא אופציה מצוינת. האפליקציה צוברת בארץ תאוצה בשנה האחרונה וגם שם יש מבחר לא קטן. ויש גם רכילות עסיסית. מנכ"לית באמבל עבדה בעבר בטינדר והיתה בזוגיות עם הסמנכ"ל. הקשר הסתיים בתביעה על הטרדה...


- שליש גן עדן: אתר המיועד לציבור המסורתי - דתי, כך שאם מחפשים הדת והמסורת חשובים לכם - האתר הזה יכול ממש להתאים. כמובן שאפשר לנסות להכיר חבר'ה מסורתיים גם באתרים הגדולים, אבל כשיש אתר שמתמחה באוכלוסיה הדתית, נוצר לו יתרון מסוים על פני שפונה לכולם. מהרושם שלנו, אחוזי ההצלחה שם הם לא רעים והחבר'ה שם מתמקדים יותר בתוכן מאשר בנראות החיצונית.


- החצי השני: מתמקד באוכלוסיית הסטודנטים. האתר מפרסם את עצמו באופן מסיבי באוניברסיטאות השונות ולכן מתאים מאוד לצעירים וסטודנטים. החסרון שלו הוא שהמבחר יחסית נמוך כשעוברים את גיל 30. אם עברתם את גיל 30 כנראה שלא תמצאו שם מבחר רחב מדי.


- אלפא: אתר לקרייריסטים כשהגיל הממוצע בו הוא כנראה סביב ה-40. האתר מבקש מהמשתמשים להעלות קובץ עם קורות החיים ומקפיד על מילוי פרטים נכונים. החסרון המהותי שלו נובע מכך שהוא בתשלום, מה שמקטין מאוד את המבחר בו יחסית לאתרים אחרים חינמיים. יחד עם זאת, כשאתה עושה מנוי אז יש לך פחות תחרות.


- חמישי בתשע - מיזם יחסית חדש בו עונים על כמה שאלות והוא מנסה למצוא התאמה להכרות בוידאו. יש כמה פלטפורמות שמציעות מפגשי הכרויות בזום ובהן מכירים מעל עשרה חבר'ה בערב אחד. החסרון המרכזי ב"חמישי בתשע" (נקרא גם דייט בתשע) הוא שניתן להכיר פרטנר אחד בלבד פעם בשבוע. נחשו באיזה יום ובאיזה שעה :)


- פייסבוק: פייסבוק הוא כמובן לא אתר הכרויות אבל הוא שופע ברווקים וברווקות שמחפשים להכיר. יש המון פוסטים בקבוצות פייסבוק כמו למשל "צעירי רמת גן - גבעתיים" שבהם רווקים מספרים על עצמם ואפשר לשלוח להם הודעה ולהכיר אותם שם. אם אתם מתחזקים פרופיל פייסבוק מעניין עם תמונות טובות - פייסבוק היא פלטפורמה שיכולה מאוד להתאים להכרויות, במיוחד עבור חבר'ה שמרגישים שהגיל והגובה שלהם זוכים לפחות ביקוש באתרים הסטנדרטים, מאחר ואין צורך לציין גיל וגובה בפייסבוק.


- גריינדר: מחפשים זוגיות עם מישהו מהמין שלכם? זה המקום :)


- סטוצים: אם במקרה אתם מחפשים קשר לא רציני מכל סיבה שהיא - יש את האתר הזה.


חשוב לומר שמחקרים הוכיחו שחבר'ה שמשתמשים באפליקציות הכרויות הופכים להיות בררנים יותר ולכן חשוב לשים לב שבמקביל לכך שהעלינו את כמות האפשרויות שלנו על הנייר, אנחנו גם יוצאים ליותר דייטים ולא הופכים להיות סלקטיבים מדי...


הכרויות במציאות

ישנם כאלה שמעדיפים להימנע מאפליקציות ומעוניינים להכיר במציאות. זה מתאים במיוחד לחבר'ה שהם הרבה יותר מרשימים במציאות מאשר איך שהפרופיל שלהם נתפס ברשת האינטרנט.


לאמיצים שבינהם, אנחנו יכולים להמליץ להתחיל עם בחורות שמוצאות חן בעיניהם באופן פרונטלי ואת זה אפשר לעשות בכל מקום: בקניון, בבארים, בהפסקת האוכל בעבודה או בתחנת האוטובוס.


הפחות אמיצים יכולים לנסות להכיר במסגרות אחרות כמו ספיד דייט ופעילויות רווקים אחרות. שווה גם לבדוק את האירועים והפעילויות של מה הלו"ז שהם אומנם פתוחים לקהל הרחב אבל יש שם בעיקר צעירים רווקים.


הנה 3 אופציות להכרויות שלא דרך אתרים:

1. האירועים בהם מחפשים להכיר לא חייבים להיות מוגדרים לרווקים בלבד: אפשר להכיר את המיועדת בהרצאה על הבר, ערב משחקי קופסא, קורס גיטרה או כל מפגש חברתי אחר שמארגנים החבר'ה הצעירים של מה הלו"ז. אנחנו מאמינים שבשנת 2021 אחרי שהקורונה תחלוף המפגשים הפרונטליים יחזרו בשיא הכח.


2. אופציית ביניים בין הכרות במציאות להכרות באינטרנט אפשר למצוא בפעילות הכרויות בזום, או לחלופין ספיד דייט בזום. פעילות בה מדברים עם המון רווקים בערב אחד, מתרשמים איך הם מתנהלים בתוך שיחה בקבוצה ועם אלה שהיתה לנו שיחה טובה איתם ונראה שדברים יכולים להתחבר - יוצאים לדייט. אפשר למצוא לא מעט פעילויות הכרויות שכאלה פה באתר.


3. וכמובן, יש את האופציה של שידוכים, בפגישה אישית עם תומר וכריס. בפגישה עוברים על מאגר עצום של רווקים ורווקות, לשמוע את חוות הדעת של תומר וכריס עליהם מתוך הכרות אישית ולבחון אם יש התאמה. אם יש צורך בכך אפשר גם לקבל ייעוץ מותאם אישית בתחום ולהבין מה אפשר לשנות ולשפר כדי למצוא ולהצליח לתחזק זוגיות טובה.

הכותבים, תומר וכריס, הם זוג שדכנים שמארגנים גם ערבי ספיד דייט במסגרת המיזם "הפרויקט של תומר וכריס".

ניתן להצטרף למאגר המשודכים באמצעות הקישור: https://www.mahaluz.co.il/oursingles

0
  • טלגרם
  • ווטסאפ
  • Google Play Social Icon
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Grey Facebook Icon

תרגישו חופשיים ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הווטסאפ שלנו: 0559384488 אבל אפשר גם באמצעות הטופס:

כל הזכויות שמורות ל"מה הלו"ז" ©2018