כל האירועים של מה הלוז
October 2020
Sun
Mon
Tue
Wed
Thu
Fri
Sat
27
28
29
9:00 PM
29.9 - הרצאה: גמילה מחיתולים
30
1
8:00 PM
1.10 - מפגש הכרויות לקראת סוכות
2
3
8:00 PM
3.10 - כשמוזיקה וסגר נפגשים
4
5
8:00 PM
5.10 - הרצאה: הדרור לבחור - סיפורו של לוחם
6
7
8:00 PM
7.10 - מפגש הכרויות בזום - סוכות
8
9
10
8:00 PM
10.10 - צעירי רמת גן גבעתיים חוגגים 40,000
11
12
8:00 PM
12.10 - ספיד דייט בריבוע חוזר
13
8:00 PM
13.10 - קורס גיטרה למתחילים
14
15
16
17
18
19
8:00 PM
19.10 - סדנת מיינדפולנס
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
1.10 - מפגש הכרויות לקראת סוכות
Thu, Oct 01
zoom online event
Oct 01, 8:00 PM
zoom online event
שיתוף
3.10 - כשמוזיקה וסגר נפגשים
Sat, Oct 03
online event
Oct 03, 8:00 PM
online event
קבוצת הפייסבוק צעירי רמת גן - גבעתיים ומיזם מה הלו"ז שמחים להזמין אתכם להירגע קצת
שיתוף
5.10 - הרצאה: הדרור לבחור - סיפורו של לוחם
Mon, Oct 05
online event
Oct 05, 8:00 PM
online event
קבוצת הפייסבוק צעירי רמת גן - גבעתיים ומיזם מה הלו"ז שמחים להזמין אתכם לעוד הרצאה מרתקת והפעם: "סיפורו של לוחם?"
שיתוף
7.10 - מפגש הכרויות בזום - סוכות
Wed, Oct 07
zoom online event
Oct 07, 8:00 PM
zoom online event
שיתוף
10.10 - צעירי רמת גן גבעתיים חוגגים 40,000
Sat, Oct 10
מפגש זום
Oct 10, 8:00 PM GMT+3
מפגש זום
מוזמנות ומוזמנים להצטרף למפגש זום בו נחגוג את המאורע :)
שיתוף
12.10 - ספיד דייט בריבוע חוזר
Mon, Oct 12
מקום סודי בראשון לציון
Oct 12, 8:00 PM
מקום סודי בראשון לציון
במקום לספר אח"כ לחבר\ה - בואו יחד ותחלקו חוויה
שיתוף
13.10 - קורס גיטרה למתחילים
Tue, Oct 13
Zeev Jabutinsky Rd 123
Oct 13, 8:00 PM GMT+3
Zeev Jabutinsky Rd 123, Zeev Jabutinsky Rd 123, Ramat Gan, Israel
שיתוף
19.10 - סדנת מיינדפולנס
Mon, Oct 19
online event
Oct 19, 8:00 PM
online event
קבוצת הפייסבוק צעירי רמת גן - גבעתיים ומיזם מה הלו"ז שמחים להזמין אתכם לסדנת מיינדפולנס בהנחיית להב שטנדל
שיתוף
29.9 - הרצאה: גמילה מחיתולים
Tue, Sep 29
online event
Sep 29, 9:00 PM
online event
קבוצת הפייסבוק צעירי רמת גן - גבעתיים ומיזם מה הלו"ז שמחים להזמין אתכם לעוד הרצאה מרתקת והפעם: "איך לסייע לילד להיגמל מחיתולים בצורה בריאה?"
שיתוף
24.9 - מפגש הכרויות בזום
Thu, Sep 24
zoom online event
Sep 24, 8:00 PM
zoom online event
שיתוף
23.9 - הרצאה: איך לכתוב קורות חיים מנצחים
Wed, Sep 23
online event
Sep 23, 8:00 PM
online event
קבוצת הפייסבוק צעירי רמת גן - גבעתיים ומיזם מה הלו"ז שמחים להזמין אתכם לעוד הרצאה מרתקת והפעם: "איך לכתוב קורות חיים מנצחים?"
שיתוף
15.9 - שיח בררנים ובררניות
Tue, Sep 15
zoom online event
Sep 15, 8:00 PM
zoom online event
שיתוף
6.9 - איך למגנט לחיינו את האנשים שאנחנו רוצים?
Sun, Sep 06
online event
Sep 06, 8:00 PM
online event
קבוצת הפייסבוק צעירי רמת גן - גבעתיים ומיזם מה הלו"ז שמחים להזמין אתכם לעוד הרצאה מרתקת והפעם: "איך למגנט לחיינו את האנשים שאנחנו רוצים?"
שיתוף
26.8 - פוגשים רווקים ורווקות בלי לצאת מהבית
Wed, Aug 26
zoom online event
Aug 26, 8:00 PM
zoom online event
שיתוף
23.8 - מפגש מתעניינים בתואר למדעי המחשב
Sun, Aug 23
online event
Aug 23, 6:00 PM
online event
קבוצת הפייסבוק צעירי רמת גן - גבעתיים ומיזם מה הלו"ז שמחים להזמין אתכם למפגש מתעניינים בתואר במדעי המחשב בלימודי ערב
שיתוף
13.8 - פוגשים רווקים ורווקות בלי לצאת מהבית
Thu, Aug 13
zoom online event
Aug 13, 8:00 PM
zoom online event
שיתוף
4.8 - טו באב: פוגשים רווקים ורווקות בלי לצאת מהבית
Tue, Aug 04
zoom online event
Aug 04, 8:00 PM
zoom online event
אז מה אתם עושים בט"ו באב?
שיתוף
21.7 - הרצאה: דירות שאני מצטער שפגשתי
Tue, Jul 21
online event
Jul 21, 8:00 PM
online event
קבוצת הפייסבוק צעירי רמת גן - גבעתיים ומיזם מה הלו"ז שמחים להזמין אתכם לעוד הרצאה מרתקת והפעם: "דירות שאני מצטער שפגשתי"
שיתוף
18.7 - מתחילים בזום - מסיימים בזוג
Sat, Jul 18
zoom online event
Jul 18, 4:00 PM
zoom online event
רווקים ורווקות נפגשים ומכירים חברים חדשים בזום בהנחיה של תומר וכריס
שיתוף
7.7 - הרצאה: הטינדריסטים - 150 דייטים ראשונים
Tue, Jul 07
online event
Jul 07, 8:00 PM
online event
קבוצת הפייסבוק צעירי רמת גן - גבעתיים ומיזם מה הלו"ז שמחים להזמין אתכם לעוד הרצאה מרתקת והפעם: "הטינדריסטים - 150 דייטים ראשונים"
שיתוף
27.6 - מתחילים בזום - מסיימים בזוג
Sat, Jun 27
zoom online event
Jun 27, 4:00 PM
zoom online event
רווקים ורווקות נפגשים יחד בזום במוצ"ש
שיתוף
16.6 - הרצאה: המסע לאהבה בעידן הדיגיטלי
Tue, Jun 16
Dizzy Frishdon
Jun 16, 8:00 PM
Dizzy Frishdon, Dizengoff St 121, Tel Aviv-Yafo, Israel
קבוצת הפייסבוק צעירי רמת גן - גבעתיים ומיזם מה הלו"ז שמחים להזמין אתכם לעוד הרצאה מרתקת והפעם: "המסע לאהבה בעידן הדיגיטלי: איך לזהות את המלכודות וללמוד להנות מהדרך"
שיתוף
8.6 - ספיד דייט בריבוע
Mon, Jun 08
מקום סודי בתל אביב
Jun 08, 8:00 PM
מקום סודי בתל אביב
במקום לספר אח"כ לחבר\ה - בואו יחד ותחלקו חוויה
שיתוף
קורס גיטרה למתחילים
Tue, Jun 02
Zeev Jabutinsky Rd 123
Jun 02, 8:00 PM GMT+3
Zeev Jabutinsky Rd 123, Zeev Jabutinsky Rd 123, Ramat Gan, Israel
שיתוף
המסע לאהבה בעידן הדיגיטלי: איך לזהות את המלכודות וללמוד להנות מהדרך
Sun, May 31
online event
May 31, 8:00 PM
online event
קבוצת הפייסבוק צעירי רמת גן - גבעתיים ומיזם מה הלו"ז שמחים להזמין אתכם לעוד הרצאה מרתקת והפעם: "המסע לאהבה בעידן הדיגיטלי: איך לזהות את המלכודות וללמוד להנות מהדרך"
שיתוף
מתחילים בזום - מסיימים בזוג
Wed, May 27
zoom online event
May 27, 8:00 PM
zoom online event
רווקים ורווקות נפגשים יחד בזום ברביעי - חמישי
שיתוף
24.5 - הרצאה: איך להיפטר מכאבים באמצעות שבע הצאקרות?
Sun, May 24
online event
May 24, 8:00 PM
online event
קבוצת הפייסבוק צעירי רמת גן - גבעתיים ומיזם מה הלו"ז שמחים להזמין אתכם לעוד הרצאה מרתקת והפעם: "איך להיפטר מכאבים באמצעות שבע הצאקרות"
שיתוף
18.5 - שיח צעירים: חרדים - חילונים
Mon, May 18
online event
May 18, 8:00 PM
online event
מפגש השיח החילוני- חרדי שלנו בזום יוצא לדרך! רוצים להכיר? למצוא מחנה משותף? לשאול שאלות קשות, לבקר ולהתווכח? זו ההזדמנות שלכם...
שיתוף
10.5 - לחיות את מי שאנחנו באמת
Sun, May 10
online event
May 10, 8:00 PM
online event
שיתוף
מתחילים בזום - מסיימים בזוג
Thu, May 07
zoom online event
May 07, 8:00 PM
zoom online event
רווקים ורווקות נפגשים יחד בזום בכל יום חמישי
שיתוף
מתחילים ללמוד פיתוח אתרים ואפליקציות
Wed, May 06
online course
May 06, 7:00 PM
online course
שיתוף
5.5 - הרצאה: מה ההבדל בין דיאטה לאורח חיים בריא?
Tue, May 05
online event
May 05, 8:00 PM
online event
שיתוף
3.5 - להירגע באמצעות כלים מעולם הנל"פ
Sun, May 03
online event
May 03, 8:00 PM
online event
שיתוף
2.5 - הרצאה: איפה מסתתרים השוות והשווים
Sat, May 02
online event
May 02, 8:00 PM
online event
שיתוף
30.4 - מה היית ללא הסיפור שלך?
Thu, Apr 30
online event
Apr 30, 6:00 PM
online event
שיתוף
מתחילים בזום - מסיימים בזוג
Thu, Apr 23
zoom online event
Apr 23, 8:00 PM
zoom online event
רווקים ורווקות מסתגרים יחד בכל יום חמישי
שיתוף
זוכרים את יום השואה: צעירי רמת גן גבעתיים נפגשים בזום סלון
Mon, Apr 20
מפגש אונליין
Apr 20, 8:00 PM
מפגש אונליין
שיתוף
19.4 - הרצאה: מנקים את הראש ומשנים גישה
Sun, Apr 19
online event
Apr 19, 7:30 PM
online event
שיתוף
מתחילים בזום - מסיימים בזוג
Thu, Apr 09
zoom online event
Apr 09, 8:00 PM
zoom online event
רווקים ורווקות מסתגרים יחד
שיתוף
6.4 - רווקים ורווקות מסתגרים ביחד
Mon, Apr 06
zoom online event
Apr 06, 8:00 PM
zoom online event
מתחילים בזום - מסיימים בזוג
שיתוף
רווקים ורווקות מסתגרים ביחד
Mon, Mar 30
zoom online event
Mar 30, 8:00 PM
zoom online event
מתחילים בזום - מסיימים בזוג
שיתוף
17.3 - קורס גיטרה למתחילים
Tue, Mar 17
Zeev Jabutinsky Rd 123
Mar 17, 8:00 PM GMT+2
Zeev Jabutinsky Rd 123, Zeev Jabutinsky Rd 123, Ramat Gan, Israel
שיתוף
17.3 - ספיד דייט בריבוע והפעם לגילאי 30 פלוס בלבד
Tue, Mar 17
מקום סודי
Mar 17, 8:00 PM
מקום סודי
במקום לספר אח"כ לחבר\ה - בואו יחד ותחלקו חוויה
שיתוף
14.3 - דעות על דברים - ערב סטנד אפ ייחודי
Sat, Mar 14
Dizzy Frishdon
Mar 14, 8:30 PM
Dizzy Frishdon, Dizengoff St 121, Tel Aviv-Yafo, Israel
שיתוף
12.3 - מסיבת פורים לרווקים ורווקות
Thu, Mar 12
Bar Giyora
Mar 12, 8:30 PM
Bar Giyora, Shlomo Ibn Gabirol St 30, Tel Aviv-Yafo, Israel
שיתוף
10.3 - מסיבת שושן פורים 2020
Tue, Mar 10
תרל"ח בר ישראלי כשר
Mar 10, 9:30 PM
תרל"ח בר ישראלי כשר, Bareket St 9, Petah Tikva, Israel
שיתוף
8.3 - פנסיה, מי צריך את זה בכלל?
Sun, Mar 08
BEAKER Bar - ביקר בר
Mar 08, 7:30 PM
BEAKER Bar - ביקר בר, Katzenelson St 110, Giv'atayim, Israel
שיתוף
8.3 - הרצאה: כשמדע וטנטרה נפגשים
Sun, Mar 08
Zoot Allures
Mar 08, 7:30 PM
Zoot Allures, Katzenelson St 67, Giv'atayim, Israel
שיתוף
4.3 - משחקי הכיף - ערב משחקי קופסא
Wed, Mar 04
Bialik Mall
Mar 04, 7:30 PM
Bialik Mall, Bialik St 76, Ramat Gan, Israel
שיתוף
1.3 - מסיבת טרום בחירות
Sun, Mar 01
תרל"ח בר ישראלי כשר
Mar 01, 8:30 PM
תרל"ח בר ישראלי כשר, Bareket St 9, Petah Tikva, Israel
שיתוף
24.2 - ספיד דייט בריבוע
Mon, Feb 24
מקום סודי
Feb 24, 8:00 PM
מקום סודי
במקום לספר אח"כ לחבר\ה - בואו יחד ותחלקו חוויה
שיתוף
23.2 - הרצאה: ניהול אנרגיה אישית
Sun, Feb 23
BEAKER Bar - ביקר בר
Feb 23, 7:30 PM
BEAKER Bar - ביקר בר, Katzenelson St 110, Giv'atayim, Israel
שיתוף
23.2 - הרצאה: הפסיכולוגיה של אתרי ההכרויות
Sun, Feb 23
Dizzy Frishdon
Feb 23, 7:30 PM – 9:00 PM
Dizzy Frishdon, Dizengoff St 121, Tel Aviv-Yafo, Israel
שיתוף
22.2 - טורניר ששבש
Sat, Feb 22
Bialik Mall
Feb 22, 8:00 PM
Bialik Mall, Bialik St 76, Ramat Gan, Israel
שיתוף
19.2 - משחקי הכיף - ערב משחקי קופסא
Wed, Feb 19
Bialik Mall
Feb 19, 7:30 PM
Bialik Mall, Bialik St 76, Ramat Gan, Israel
שיתוף
18.2 - הרצאה: הפסיכולוגיה של אתרי ההכרויות
Tue, Feb 18
Polly
Feb 18, 7:30 PM
Polly, Rothschild Blvd 60, Tel Aviv-Yafo, Israel
שיתוף
12.2 - מסיבה טרום ולנטיין - לרווקים ורווקות בלבד!
Wed, Feb 12
תרל"ח בר ישראלי כשר
Feb 12, 8:30 PM
תרל"ח בר ישראלי כשר, Bareket St 9, Petah Tikva, Israel
שיתוף
6.2 - טעימה מהעתיד : הרצאה + טעימות
Thu, Feb 06
שאול המלך, תל אביב
Feb 06, 8:00 PM
שאול המלך, תל אביב
שיתוף
4.2 - הרצאה: הפסיכולוגיה של אתרי ההכרויות
Tue, Feb 04
Friends Underground
Feb 04, 7:30 PM
Friends Underground, Shlomo Ibn Gabirol St 30, Tel Aviv-Yafo, Israel
שיתוף
3.2 - ספיד דייט בריבוע
Mon, Feb 03
מקום סודי
Feb 03, 8:00 PM
מקום סודי
במקום לספר אח"כ לחבר\ה - בואו יחד ותחלקו חוויה
שיתוף
2.2 - הרצאה: כלכלה בגובה העיניים
Sun, Feb 02
BEAKER Bar - ביקר בר
Feb 02, 7:30 PM
BEAKER Bar - ביקר בר, Katzenelson St 110, Giv'atayim, Israel
שיתוף
29.1 - משחקי הכיף - ערב משחקי קופסא
Wed, Jan 29
Bialik Mall
Jan 29, 7:30 PM
Bialik Mall, Bialik St 76, Ramat Gan, Israel
שיתוף
יוצאים יחד לחופשת סקי \ סנובורד בצרפת
Sat, Jan 25
ISOLA 2000
Jan 25, 7:00 PM – Feb 01, 11:00 PM
ISOLA 2000, Office de Tourisme d'Isola 2000, 06420 Isola, France
שיתוף
19.1 - הרצאה: בחרתי להקפיא ביציות
Sun, Jan 19
BEAKER Bar - ביקר בר
Jan 19, 7:30 PM
BEAKER Bar - ביקר בר, Katzenelson St 110, Giv'atayim, Israel
שיתוף