שידוכים ופגישות אישיות עם תומר וכריס

ידוע לנו שבעולם של אפליקציות, אתרים ושפע קשה מאוד להיות ממוקדים. גם אנחנו היינו שם ואנחנו מכירים את זה היטב. אם נושא הזוגיות באמת חשוב לך, אם הגעת למסקנה שמה שעשית עד היום פחות עובד בשבילך והיית רוצה לבחון את האפשרות לנסות משהו אחר כדי להגיע לתוצאות - אנחנו מזמינים אותך להיפגש איתנו על כוס קפה באווירה ביתית ונעימה. בפגישות נשלב ייעוץ בנושאי זוגיות עם שידוכים מתוך המאגר שלנו.

ניתן לקיים את הפגישות גם בשיחות וידאו באמצעות האינטרנט (זום \ סקייפ). 

ליווי אישי במציאת זוגיות

במידה ולאחר הפגישה הראשונה עדיין לא נוצרה זוגיות או לחלופין אם יש צורך בסיוע נוסף במהלך הדרך - אנחנו כאן איתך.

ניתן לקיים פגישות נוספות בהן נכיר אותך יותר לעומק ונבין יחד באיזה צעדים כדאי לנקוט כדי להשיג את הזוגיות המיוחלת.

בעזרת הידע שצברנו ומתוך הכרות איתך אנחנו נגבש יחד אסטרטגיה שתסייע לך לצלוח את  עולם ההיכרויות ונדאג להוציא אותה לפועל בין אם זה מצריך הכרות עם פרטנרים פוטציאלים נוספים, יצירת עניין ומשיכה, שיפור התקשורת או כל דבר אחר שמונע ממך להצליח בתחום הזוגיות.

ההמלצה היא על פגישה אחת לחודש.

שידוכים

פגישה חד פעמית של שעתיים המורכבת מ-2 חלקים:

בחלק הראשון ננסה להכיר אותך ככל האפשר ולנסות לזהות יחד האם קיימים דפוסים כלשהם שמנעו ממך להצליח להיכנס לזוגיות טובה עד כה.

 

בחלק השני נזקק את הרצונות והצרכים המהותיים לך ונבחר יחד מהמאגר התאמות בהתאם לערכים שבחרת וע"פ פרמטרים נוספים שחשובים לך...

בסיום הפגישה נעביר לך רשימה של התאמות פוטנציאליות (על בסיס הערכים שמילאת בטופס) מתוך מעל 3,500 הרווקים והרווקות שרשומים אצלנו ואם יהיה עניין הדדי – נחבר בינכם.

מי הקהל שמגיע אלינו?

בשונה קצת ממה שאולי דמיינתם, הקהל שלנו הוא לא הקהל שנהוג לחשוב שמגיע לשדכנים המסורתיים.

מאחר ואנחנו מנהלים את קהילת הפייסבוק של "צעירי רמת גן - גבעתיים", המונה מעל 45,000 צעירים, פרויקט ההיכרויות שלנו התחיל משם. מאז הפרויקט התרחב לכל הארץ ולטווח גילאים רחב יותר. רוב הקהל שרשום כיום לפרויקט הם צעירים חילונים ומסורתיים, בגילאי 21-49. רובם משכילים, אקדמאיים, ערכיים ו...מעוניינים בקשר רציני.

 

בנוסף, המחיר הנח מביא קהל רחב ומגוון הרבה יותר...

מה עושים בפגישה איתנו?

הפגישה נמשכת שעתיים ומורכבת מ-2 חלקים.

בחלק הראשון ננסה להכיר אותך ככל האפשר ולחשוב יחד איתך אם יש דפוסים שמונעים ממך להצליח להיכנס לזוגיות. 

בחלק השני נזהה את הרצונות והצרכים שלך בזוגיות ונבחר יחד מהמאגר התאמות בהתאם לפרמטרים שחשובים לך...

בסיום הפגישה נעביר לך רשימה של התאמות פוטנציאליות (על בסיס הערכים שמילאת בטופס) מתוך 3,500 הרווקים והרווקות שרשומים אצלנו.

אחרי הפגישה אנחנו נבדוק אם יש עניין הדדי (האתגר בשידוכים הוא ש-2 הצדדים יהיו מעוניינים).

במידה וכן - נחבר בינכם.

למה זה עובד?

המחיר הנגיש מאפשר לרווקים ורווקות רבים להצטרף אלינו ולהיפגש איתנו. זו אחת הסיבות שיש ברשותנו מאגר מאוד גדול ומגוון. צעירים ומבוגרים, חילוניים ודתיים, רווקים וגרושים, לא רק מאזור המרכז. מעבר לכך, יש לנו נסיון רב והכרות עמוקה עם עולם הרווקים ועם כל החסמים שעלולים למנוע ממך למצוא זוגיות. לכולנו יש יתרונות וחסרונות אבל אם הציפיות שלך מהצד השני הן ריאליות הסיכוי להצלחה הוא גבוה.

בין אם השידוכים מצליחים ובין אם לא - אנחנו איתך בתהליך הזה וניתן לקבוע פגישות נוספות במידת הצורך בהן נוכל ללוות אותך עד ליצירת זוגיות כשתוך כדי התהליך נוכל לשלב אפשרויות נוספות להכרות מתוך המאגר ומתוך כלים נוספים שברשותנו. ההמלצה היא לקיים פגישה כזו אחת לחודש.

מה העלויות?

ידוע לנו ששדכנים גובים סכומים גבוהים מאוד עבור פגישה איתם, אבל אנחנו באים ממקום אחר.

הפרויקט התחיל כתחביב לפני כמה שנים ועם הזמן הוא התפתח לעיסוק שלנו במשרה מלאה. למרות זאת, את ההצטרפות למאגר המשודכים השארנו ללא תשלום, ואת המחיר לפגישה הצלחנו להשאיר חברתי. העלות לפגישה חד פעמית של שעתיים היא 400 שקלים וללא עלויות נוספות מעבר לכך. אפילו אם התחתנתם בזכותנו, אין צורך בתשלום נוסף :)

ניתן לקיים את הפגישה גם בשיחת וידאו בסקייפ \ זום בעלות של 350 שקלים בלבד! 

במידה ותרצו להמשיך לפגישות נוספות (ליווי אישי או שידוכים נוספים), העלות לכל פגישה נוספת היא 250 שקלים בלבד!!! כל המחירים כוללים כבר את המע"מ :)

איך קובעים פגישה?

שולחים לנו הודעת ווטסאפ ל-0559384488 ולקבוע פגישה

(אפשר לשלוח לנו ווטסאפ באופן אוטומטי באמצעות לחיצה כאן.

ואם השידוכים לא מצליחים?​

המאגר שלנו מאוד רחב כך שמבחר הוא לא הבעיה. אם נוצר מצב שבו כל מי שאנחנו מעוניינים בו לא מעוניין בנו ולהפך, אנחנו מציעים לקיים פגישות נוספות (בעלות של 250 שקלים בלבד) ובהן אנחנו ננסה לזהות יחד מה צריך שיפור: האם אנחנו צריכים לשווק את עצמנו בצורה טובה יותר? האם אנחנו צריכים להתנהל אחרת בדייטים ולדעת ליצור משיכה ועניין? האם אנחנו צריכים ללמוד להיות גמישים יותר? ואולי זה בכלל עניין של מזל וצריך פשוט לנסות עם חבר'ה נוספים מהמאגר? אחרי שנזהה מה האתגר העיקרי שלנו, נעבוד עליו נקודתית ונוודא שיש שיפור מפגישה לפגישה.

אנחנו ממליצים לקיים פגישה כזו אחת לחודש.

אגב, אנחנו לא מתנגדים לאתרי הכרויות. אם אפליקציות ההכרויות פחות עובדות לך, אנחנו מציעים סיוע בבניית פרופיל מושך יותר, חיבור לאפליקציות המתאימות, ניסוח הודעות כך שהצד השני יענה להן בסבירות גבוהה יותר. אם החוויה שלך היא שהצד שני נעלם לא מעט באמצע השיחה (נקרא "גוסטינג"), כנראה שיש משהו שצריך לשנות באופן שבו אנחנו מתכתבים. אנחנו יודעים מה לעשות כדי שהשיחות יתקדמו בצורה יותר קולחת וימשיכו לדייטים.

האם ניתן לקנות כמתנה לחבר \ בן משפחה?

בהחלט. הרבה פעמים אנחנו רואים מישהו לצידנו שמתקשה להיכנס לזוגיות, אנחנו מאוד רוצים לסייע אבל אין לנו איך. אז עכשיו יש! אחרי שקבלנו עשרות בקשות של בני משפחה, וחברים שמעוניינים לפנק רווק או רווקה שיקרים לליבם בפגישה איתנו, החלטנו להשיק שירות שבו לאחר התשלום אנחנו יוצרים קשר עם הרווק \ הרווקה, מספרים לו המתנה שקיבל ויוצאים לדרך...

האם יש סיפורי הצלחה?

ברור!! הנה כמה מהם :)

הנה חלק מההצלחות שלנו

פגשנו את דן, פגשנו את דנה - והחלטנו לחבר בינהם...

ולפני כמה חודשים הם שלחו לנו תמונה מהחתונה שנערכה בחו"ל

חתונה שידוך.jpg

אלכס וטל התחתנו בזמן הקורונה

אלכס וטל חתונה.jpeg

רון הציע נישואין לאיילה

דניאל ויעל.jpg
רון ואיילה יחד כבר שנה.jpeg

סאם ולירון התחתנו ועברו לגור יחד

לירון וסאם.jpeg

אנה ושי עברו לא מזמן לגור יחד

אנה ושי.jpeg
עברו לגור יחד.jpeg

ויש עוד רבים וטובים (שקצת התביישו להיחשף...)

אז אולי כדאי גם לך להצטרף למאגר ולקבוע פגישה

לאה מספרת על הפגישה עם תומר וכריס

וגם יעל ודניאל מאושרים יחד יותר מאי פעם...

תומר זוכה לכבוד להקריא אחת מ-7 הברכות בחופה