top of page

שידוכים ופגישות אישיות עם תומר וכריס

ידוע לנו שבעולם של אפליקציות, אתרי הכרויות ושפע מדומה קשה מאוד להיות ממוקדים. גם אנחנו היינו שם ואנחנו מכירים את זה היטב. אם נושא הזוגיות באמת חשוב לך, אם הגעת למסקנה שמה שעשית עד היום פחות עובד בשבילך והיית רוצה לבחון את האפשרות לנסות משהו אחר כדי להגיע לתוצאות - אנחנו מזמינים אותך להיפגש איתנו על כוס קפה באווירה ביתית ונעימה. בפגישות נשלב ייעוץ ליצירת זוגיות עם שידוכים מתוך המאגר שלנו.

ניתן לקיים את הפגישות גם בשיחות וידאו באמצעות האינטרנט (זום \ סקייפ). 

sky

שידוכים + ליווי VIP

למרות שהמאגר שלנו רחב, פגישה חד פעמית איתנו לא תמיד מספיקה כדי ליצור זוגיות, מאחר ורבים מהרווקים ממשיכים לשמור על אותם דפוסים לא נכונים, בחירות לא מושכלות והתנהלות שגויה במהלך ההכרות.

לאלה אנחנו מציעים שירות VIP שכולל גם ליווי במהלך הדרך ומעקב אחר ההתקדמות. בעזרת הידע שצברנו ומתוך הכרות איתך אנחנו נזהה מה מונע ממך להצליח, נגבש יחד אסטרטגיה שתסייע לך לצלוח את עולם ההכרויות ונדאג להוציא אותה יחד לפועל, בין אם זה מצריך ללמוד ליצור עניין ומשיכה, שיפור תקשורת או כל דבר אחר שמונע ממך להצליח.

בשירות ה-VIP שלנו נכיר אותך ואת אופן ההתנהלות שלך בדייטים יותר לעומק, ונסייע לך להתקדם בצורה בטוחה יותר אל עבר הזוגיות המיוחלת.

sky

שידוכים

פגישה חד פעמית של שעתיים שבה נכיר אותך וננסה לזהות יחד האם קיימת סיבה ספציפית שבעטיה דברים פחות עבדו עד עכשיו.

אנחנו נזקק את הרצונות והצרכים המהותיים לך ונחליט יחד איך אנחנו הולכים להציג אותך מול ההתאמות הפוטנציאליות שלך.

נבחר מהמאגר את האופציות הכי סבירות בעינינו להתאמה מתוך מעל 5,000 הרווקים והרווקות שרשומים אצלנו, בהתאם לערכים שבחרת וע"פ פרמטרים נוספים שחשובים לשני הצדדים...

בסיום הפגישה נעביר לך רשימה של ההתאמות. לאחר שנקבל את הבחירות שלך, נבדוק אם יש עניין גם מהצד השני ובמידה וכן – נחבר בינכם.

מי הקהל שמגיע אלינו?

בשונה קצת ממה שאולי דמיינתם, הקהל שלנו הוא לא הקהל שנהוג לחשוב שמגיע לשדכנים המסורתיים.

מאחר ואנחנו מנהלים את קהילות הפייסבוק "צעירי רמת גן - גבעתיים", ואת "מה הלוז : הכרויות, מפגשי חברים וכיף" המונות יחד מעל ל-80,000 צעירים, פרויקט ההיכרויות שלנו התחיל משם. מאז הפרויקט התרחב לכל הארץ ולטווח גילאים רחב יותר. רוב הקהל שרשום כיום לפרויקט הם צעירים חילונים ומסורתיים, בגילאי 21-49. רובם מאזור המרכז, משכילים, אקדמאיים, ערכיים ו...מעוניינים בקשר רציני.

מה עושים בפגישה איתנו?

  • אנחנו נכיר אותך ואת ההתנהלות שלך בעולם הדייטינג ונחשוב יחד איתך אם יש דפוס מסוים שאולי מונע ממך להצליח בתחום.

  • אנחנו נזהה את הרצונות והצרכים שלך בזוגיות ונבחר יחד מהמאגר כמה וכמה התאמות פוטנציאליות בהתאם לפרמטרים שחשובים לך...

  • בסיום הפגישה נעביר לך את רשימת ההתאמות הפוטנציאליות שבחרנו עבורך מתוך 5,000 הרווקים והרווקות שרשומים אצלנו.

  • לאחר שנקבל את הבחירות שלך מתוך הרשימה, נבדוק עם הצד השני אם יש עניין הדדי (האתגר בשידוכים הוא ש-2 הצדדים יהיו מעוניינים).

  • במידה וכן - נחבר בינכם.

למה זה עובד?

- יש לנו הכרות עומק עם מאגר רחב של פנויים ופנויות. פגשנו אישית מעל ל-1,200 רווקים ורווקות מתוך המאגר כש-2,000 נוספים השתתפו בפעילויות ההכרויות שאנחנו מארגנים.

- יש לנו נסיון רב והבנה עמוקה של עולם ההכרויות ושל החסמים שמונעים מרווקים ורווקות לבנות זוגיות. לכולנו יש יתרונות וחסרונות אבל אם הציפיות שלך הן ריאליות הסיכוי להצלחה הוא גבוה.

- המחיר הנגיש מאפשר לרווקים ורווקות רבים להצטרף אלינו ולהיפגש איתנו. זו אחת הסיבות שיש ברשותנו מאגר מאוד גדול ומגוון ופגשנו אישית כ"כ הרבה מהם. צעירים ומבוגרים, חילוניים ודתיים, רווקים וגרושים, לא רק מאזור המרכז.
- אין דמי מנוי. אנחנו נמשיך להציג אותך ללקוחות רלוונטיים שיגיעו אלינו בהמשך, כך שגם אחרי כמה חודשים עשוי להתקבל מייל שמצאנו לך התאמה.

- אנחנו איתך בתהליך. במידה ובחרת בשירות ה-VIP נוכל גם ללוות אותך בדרך ליצירת זוגיות, מעקב אחרי ההתקדמת בשילוב עם אופציות נוספות להכרות במידה ויש צורך. ניתן גם לקבוע פגישות נוספות גם אם לא בחרתם בשירות ה-VIP.

מה העלויות?

ידוע לנו ששדכנים גובים סכומים גבוהים מאוד עבור פגישה איתם, אבל אנחנו באים ממקום יותר חברתי.

הפרויקט התחיל כתחביב ועם השנים וההצלחות הוא התפתח להיות העיסוק שלנו במשרה מלאה. למרות זאת, את ההצטרפות למאגר המשודכים השארנו ללא תשלום, ואת המחיר לפגישה איתנו הצלחנו להשאיר נוח ככל האפשר. העלות של פגישה חד פעמית הנמשכת כשעתיים שבה אנחנו בין היתר מחפשים עבורך התאמות מתוך המאגר היא 550 שקלים בלבד, כשבימי חול בשעות הבוקר והצהריים העלות היא 500 שקלים בלבד. כל המחירים כוללים כבר את המע"מ :)

יש עלויות נוספות?

פגישת השידוכים היא חד פעמית ועומדת בפני עצמה. בסופה מקבלים רשימת התאמות ואפשר לנסות ולהכיר חבר'ה מהרשימה במשך כמה חודשים. עבור חלק מהלקוחות פגישה אחת איתנו מספיקה כדי שנמצא את ה-1 ,ועבור אחרים זקוקים יש צורך בסיוע נוסף, בין אם זה ליווי אישי (300 שקלים לפגישה של 90 דקות) או פגישה נוספת בשילוב רשימת התאמות נוספת מהמאגר (400 שקלים). אין אפשרות לקבל רשימת התאמות נוספת מבלי לקיים עוד פגישה.

האם צריך לשלם דמי הצלחה?

ידוע לנו שרוב האנשים היו מוכנים לשלם לפחות 10,000 שקלים עבור מציאת זוגיות. אנחנו מאמינים שסכום כזה הוא אכן ראוי במידה והצלחתם למצוא זוגיות בזכות הפרויקט שלנו, אבל החלטנו שהתשלום עבור הצלחה יהיה לבחירתכם ובהתאם לשביעות רצונכם (כמו רב בחתונה).

למה? משום שאנחנו חיים בדור שבו גם ככה קשה לאנשים לתת צ'אנס אחד לשניה בהתחלה ואנחנו כן רוצים שתתנו את הצ'אנס הזה בלב שלם. אנחנו נשמח לשמוע על הצלחות והחלטנו שבניגוד לשדכנים אחרים, לא נבוא בדרישה לתשלום נוסף גם אם התחתנתם בזכות הפרויקט ואנחנו מאמינים שאם תהיו מרוצים, גם אתם כמו רוב הזוגות, תפרגנו בסכום שנראה לכם. משאירים את זה לגמרי לשיקול דעתכם 😀

איך קובעים פגישה?

שולחים לנו הודעת ווטסאפ ל-0559384488 ולקבוע פגישה. אפשר לשלוח לנו ווטסאפ באופן אוטומטי באמצעות לחיצה כאן.

ניתן לקיים את הפגישה אצלנו בפתח תקווה וגם בשיחת וידאו בסקייפ \ זום.

ואם השידוכים לא מצליחים?​

למרות שהמאגר גדול ולמרות שתקבלו לא מעט אופציות בפגישה, עלול להיווצר מצב בו ההתאמות שנציע לא בהכרח יבשילו לכדי קשר, בין אם בעקבות החלטה שלכם או של הצד השני. מה קורה אז? 

קודם כל, אנחנו ממשיכים להציג את הפרופיל שלכם לחבר'ה רלוונטיים שיגיעו אלינו לפגישה בהמשך. לפעמים ההתאמה עשויה להישלח לכם במייל כמה חודשים אחרי הפגישה שלנו.

מעבר לכך, אנחנו חושבים שכדי להצליח להחזיק זוגיות, רוב האנשים חייבים לעבוד על הדפוסים וההתנהלות שלהם בשלבי ההכרות הראשוניים. לכן אנחנו מציעים ליווי אישי ליצירת זוגיות שמוסיף המון אפקטיביות להצלחת התהליך. ניתן לקיים פגישות אימון וליווי (בעלות נוספת) ובהן אנחנו נזהה יחד מה צריך לשפר כדי שדברים יצליחו יותר.

נושאים שכיחים: 

- האם אנחנו צריכים ללמוד להיות גמישים יותר? 

- האם אנחנו צריכים להציג את עצמנו בצורה טובה יותר?

- האם אנחנו צריכים להתנהל אחרת בהתכתבויות ובדייטים ולדעת ליצור משיכה ועניין?

- ואולי זה בכלל עניין של מזל וצריך פשוט לנסות עם חבר'ה נוספים מהמאגר?

 

אחרי שנזהה מה האתגר העיקרי שלנו, נעבוד עליו נקודתית ונוודא שיש שיפור מפגישה לפגישה. אנחנו ממליצים לקיים פגישה כזו אחת לחודש.

אגב, אנחנו לא מתנגדים לאתרי הכרויות. אם אפליקציות ההכרויות פחות עובדות לך, במהלך פגישת ליווי אנחנו יכולים לסייע בבניית פרופיל אטרקטיבי יותר, חיבור לאפליקציות מתאימות, ניסוח הודעות כך שהצד השני יענה להן בסבירות גבוהה יותר. אם החוויה שלך היא שהצד שני נעלם לא מעט במהלך שיחות (זה נקרא "גוסטינג" מלשון GHOST), כנראה שיש משהו שצריך לשנות באופן ההתכתבות. אנחנו יודעים מה לעשות כדי שהשיחות יתקדמו בצורה יותר קולחת וימשיכו לדייטים.

האם ניתן לקנות פגישה כמתנה לחבר \ בן משפחה?

בהחלט. הרבה פעמים אנחנו רואים מישהו לצידנו שמתקשה להיכנס לזוגיות, אנחנו מאוד רוצים לסייע אבל אין לנו איך. אז עכשיו יש! אחרי שקבלנו עשרות בקשות של בני משפחה, וחברים שמעוניינים לפנק רווק או רווקה שיקרים לליבם בפגישה איתנו, החלטנו להשיק שירות שבו לאחר התשלום אנחנו יוצרים קשר עם הרווק \ הרווקה, מספרים לו המתנה שקיבל ויוצאים לדרך...

האם יש סיפורי הצלחה?

ברור!! הנה כמה מהם :)

הנה חלק מההצלחות שלנו

פגשנו את דן, פגשנו את דנה - והחלטנו לחבר בינהם...

ולפני כמה חודשים הם שלחו לנו תמונה מהחתונה שנערכה בחו"ל

חתונה על הים

אלכס וטל התחתנו וכבר יש להם ילד ראשון

אלכס וטל חתונה

רון ואיילה התחתנו וגם להם יש כבר ילד חמוד

אלי ונועה בדיוק עברו לגור יחד

אלי ונועה
רון ואיילה בזוגיות

גם סאם ולירון נשואים באושר

חתונה לירון וסאם
שידוך סאם ולירון

שמחנו גם להתארח בחתונה של אנה ושי

אנה ושי
שי ואנה עברו לגור יחד
מיכאל ולינוי

שמחנו גם לשמוע שלא מזמן למיכאל וללינוי נולד ילד חמוד :)

מיכאל ולינוי חתונה

גם לאורן וסיוון נולד כבר ילד ראשון. ויש גם את תומר ומיכל, עמית ומירב, מתן ושני, כרמי ויורי, עמית ושירה, רון ומעיין ועוד רבים וטובים (שקצת התביישו להיחשף...)

אז אולי כדאי גם לך להצטרף למאגר ולקבוע פגישה

לאה מספרת על הפגישה עם תומר וכריס

תומר זוכה לכבוד להקריא אחת מ-7 הברכות בחופה

bottom of page