top of page

אימון וליווי ליצירת זוגיות

ידוע לנו שבעולם של אפליקציות, אתרים ושפע קשה מאוד להיות ממוקדים. גם אנחנו היינו שם ואנחנו מכירים את זה היטב, גם כרווקים ובמיוחד אחרי שעברו אצלנו כבר יותר מ-1,000 לקוחות. אם נושא הזוגיות באמת חשוב לך, אם הגעת למסקנה שמה שעשית עד היום פחות עובד בשבילך והיית רוצה לבחון את האפשרות לנסות משהו אחר כדי להגיע לתוצאות - אנחנו מזמינים אותך להיפגש איתנו על כוס קפה באווירה ביתית ונעימה. בפגישות נבנה יחד אסטרטגיה איך אנחנו לא רק מקוים שזה יקרה, אלא אנחנו דואגים ומוודאים שזה יקרה. מלבד הייעוץ ישנה אפשרות לשלב גם שידוכים מתוך המאגר שלנו.

רבים תוהים מה סוד ההצלחה של הזוגות מחתונמי ולדעתנו הסיבה העיקרית היא לאו דווקא השידוכים אלא בעיקר הליווי שמקבלים במהלך הדרך. 

ניתן לקיים את הפגישות גם בשיחות וידאו באמצעות האינטרנט (זום \ סקייפ). 

ליווי אישי במציאת זוגיות

לאחר בניית תכנית הפעולה אנחנו נפגשים בערך אחת לחודש, מגדירים מטרות ומודדים התקדמות ועמידה ביעדים שהצבנו לעצמנו. 

בפגישות נוודא שאנחנו מצליחים להוציא לפועל את האסטרטגיה שגבשנו ואיך מתגברים על הקשיים שבדרך. במסגרת התהליך נטפל בכל מה שצריך, בין אם זה שיפור הפרופיל באתרי ההכרויות, איתור דרכים יצירתיות להכרות עם פרטנרים פוטציאלים, יצירת עניין ומשיכה במהלך דייט, שיפור התקשורת הבינאישית או כל דבר אחר שמנע ממך להצליח בתחום הזוגיות.

העלות היא 800 שקלים ל-3 פגישות ראשונות

אימון חד פעמי

פגישה חד פעמית של שעתיים בה נכיר אותך ככל האפשר, ננסה לזהות יחד האם קיימים בך דפוסים כלשהם שמנעו ממך להצליח להיכנס לזוגיות טובה עד כה וניתן טיפים והכוונה איך להתגבר עליהם. בנוסף אנחנו נבנה יחד תכנית פעולה ליצירת זוגיות בתוך עולם השפע.

פגישה בודדת אינה כוללת ליווי אישי אבל אפשר להמשיך ולהתקדם גם לבד לפי תכנית הפעולה שבנינו.

 

עלות הפגישה היא 300 שקלים בלבד.

מה עושים בפגישה איתנו?

קודם כל ננסה להכיר אותך ולחשוב יחד איתך אם יש סיבה ספציפית שדברים פחו עבדו עד כה ואם יש דפוסים שמונעים ממך להצליח להיכנס לזוגיות. 

נזהה את הרצונות והצרכים שלך בזוגיות ונגבש אסטרטגיה איך ליצור זוגיות טובה ומתאימה ככל האפשר. 

 

במידה ובחרת בליווי אישי, אנחנו איתך בתהליך הזה. ניתן להמשיך לפגישות נוספות בהן נסייע בצליחת משברים בין אם הם במהלך הדרך ובין אם הם בקשר המתהווה  :)

במהלך הפגישות אנחנו נזהה יחד מה צריך שיפור: האם אנחנו צריכים לשווק את עצמנו בצורה טובה יותר? האם אנחנו צריכים להתנהל אחרת בדייטים ולדעת ליצור משיכה ועניין? האם אנחנו צריכים ללמוד להיות גמישים יותר? ואולי זה בכלל עניין של מזל? אחרי שנזהה מה האתגר העיקרי שלנו, נעבוד עליו נקודתית ונוודא שיש שיפור מפגישה לפגישה.

אגב, אנחנו לא מתנגדים לאתרי הכרויות. אם אפליקציות ההכרויות פחות עובדות לך, אנחנו מציעים סיוע בבניית פרופיל מושך יותר, חיבור לאפליקציות המתאימות, ניסוח הודעות כך שהצד השני יענה להן בסבירות גבוהה יותר. אם החוויה שלך היא שהצד שני נעלם לא מעט באמצע השיחה (נקרא "גוסטינג"), כנראה שיש משהו שצריך לשנות באופן שבו אנחנו מתכתבים. אנחנו יודעים מה לעשות כדי שהשיחות יתקדמו בצורה יותר קולחת וימשיכו לדייטים.

מה העלויות?

הפרויקט התחיל כתחביב לפני כמה שנים ועם הזמן הוא התפתח לעיסוק שלנו במשרה מלאה. למרות זאת, את המחיר לפגישה הצלחנו להשאיר חברתי. העלות לפגישה חד פעמית של שעתיים היא 300 שקלים וללא עלויות נוספות מעבר לכך. אפילו אם התחתנתם בזכותנו, אין צורך בתשלום נוסף :)

במידה ותרצו אפשר לרכוש 3 פגישות ב-800 שקלים בלבד לפגישות נוספות (ליווי אישי)!!!

איך קובעים פגישה?

שולחים לנו הודעת ווטסאפ ל-0559384488 ולקבוע פגישה

(אפשר לשלוח לנו ווטסאפ באופן אוטומטי באמצעות לחיצה כאן.

האם ניתן לקנות כמתנה לחבר \ בן משפחה?

בהחלט. הרבה פעמים אנחנו רואים מישהו לצידנו שמתקשה להיכנס לזוגיות, אנחנו מאוד רוצים לסייע אבל אין לנו איך. אז עכשיו יש! אחרי שקבלנו עשרות בקשות של בני משפחה, וחברים שמעוניינים לפנק רווק או רווקה שיקרים לליבם בפגישה איתנו, החלטנו להשיק שירות שבו לאחר התשלום אנחנו יוצרים קשר עם הרווק \ הרווקה, מספרים לו המתנה שקיבל ויוצאים לדרך...

האם יש סיפורי הצלחה?

ברור!! הנה כמה מהם :)

לאה מספרת על הפגישה עם תומר וכריס

תומר קיבל את הכבוד להקריא אחת מ-7 הברכות בחופה

הסיפור של דן ודנה

ולפני כמה חודשים הם שלחו לנו תמונה מהחתונה שנערכה בחו"ל

חתונה שידוך

הסיפור של אלכס וטל

אלכס וטל חתונה

הסיפור של סאם ולירון

לירון וסאם
שידוך סאם ולירון

ויש עוד רבים וטובים (שקצת התביישו להיחשף...)

אז אולי כדאי גם לך לקבוע פגישה...

bottom of page