אימון ליצירת זוגיות

ידוע לנו שבעולם של אפליקציות, אתרים ושפע קשה מאוד להיות ממוקדים. גם אנחנו היינו שם ואנחנו מכירים את זה היטב. אם נושא הזוגיות באמת חשוב לך, אם הגעת למסקנה שמה שעשית עד היום פחות עובד בשבילך והיית רוצה לבחון את האפשרות לנסות משהו אחר כדי להגיע לתוצאות - אנחנו מזמינים אותך להיפגש איתנו על כוס קפה באווירה ביתית ונעימה. בפגישות נבנה יחד אסטרטגיה איך אנחנו לא רק מקוים שזה יקרה, אלא אנחנו דואגים ומוודאים שזה יקרה. מלבד הייעוץ ישנה אפשרות לשלב גם שידוכים מתוך המאגר שלנו.

ניתן לקיים את הפגישות גם בשיחות וידאו באמצעות האינטרנט (זום \ סקייפ). 

ליווי אישי במציאת זוגיות

3 פגישות שבהן נכיר אותך לעומק, נגדיר מה המטרה ונבין יחד באיזה צעדים יש לנקוט כדי להשיג את הזוגיות המיוחלת.

בעזרת הידע שצברנו ומתוך הכרות איתך אנחנו נגבש יחד אסטרטגיה שתסייע לך לצלוח את  עולם ההיכרויות ונדאג להוציא אותה לפועל בין אם זה יצריך שיפור הפרופיל באתרי ההכרויות, מציאת דרכים נוספות להכרות עם פרטנרים פוטציאלים נוספים, יצירת עניין ומשיכה במהלך דייט, שיפור התקשורת הבינאישית או כל דבר אחר שמונע ממך להצליח בתחום הזוגיות.

פגישה חד פעמית

פגישה חד פעמית של שעתיים בה נכיר אותך ככל האפשר, ננסה לזהות יחד האם קיימים דפוסים כלשהם שמנעו ממך להצליח להיכנס לזוגיות טובה עד כה וניתן טיפים והכוונה איך להתגבר עליהם ולהצליח להתמקד ולמצוא זוגיות בתוך עולם השפע. בנוסף אנחנו נבנה יחד אסטרטגיה ליצירת זוגיות מוצלחת עבורך.

פגישה בודדת אינה כוללת ליווי אישי אבל אין סיבה שלא תוכל לממש את את האטסטגיה שבנינו

עלות הפגישה היא 250 שקלים בלבד.

מי הקהל שמגיע אלינו?

בשונה קצת ממה שאולי דמיינתם, הקהל שלנו הוא לא הקהל שנהוג לחשוב שמגיע לשדכנים המסורתיים.

מאחר ואנחנו מנהלים את קהילת הפייסבוק של "צעירי רמת גן - גבעתיים", המונה כ-42,000 צעירים, פרויקט ההיכרויות שלנו התחיל משם. מאז הפרויקט התרחב לכל הארץ ולטווח גילאים רחב יותר. רוב הקהל שרשום כיום לפרויקט הם צעירים חילונים ומסורתיים. רובם משכילים, אקדמאיים, ערכיים ו...מעוניינים בקשר רציני.

מה עושים בפגישה איתנו?

בחלק הראשון ננסה להכיר אותך ככל האפשר ולחשוב יחד איתך אם יש דפוסים שמונעים ממך להצליח להיכנס לזוגיות. 

נזהה את הרצונות והצרכים שלך בזוגיות ונגבש אסטרטגיה איך ליצור זוגיות טובה ומתאימה ככל האפשר. 

 

במידה ובחרת בליווי אישי, אנחנו איתך בתהליך הזה. ניתן להמשיך לפגישות נוספות בהן נסייע בצליחת משברים בין אם הן במהלך הדרך ובין אם הם בקשר המתהווה  :)

במהלך הפגישות אנחנו נזהה יחד מה צריך שיפור: האם אנחנו צריכים לשווק את עצמנו בצורה טובה יותר? האם אנחנו צריכים להתנהל אחרת בדייטים ולדעת ליצור משיכה ועניין? האם אנחנו צריכים ללמוד להיות גמישים יותר? ואולי זה בכלל עניין של מזל? אחרי שנזהה מה האתגר העיקרי שלנו, נעבוד עליו נקודתית ונוודא שיש שיפור מפגישה לפגישה.

אגב, אנחנו לא מתנגדים לאתרי הכרויות. אם אפליקציות ההכרויות פחות עובדות לך, אנחנו מציעים סיוע בבניית פרופיל מושך יותר, חיבור לאפליקציות המתאימות, ניסוח הודעות כך שהצד השני יענה להן בסבירות גבוהה יותר. אם החוויה שלך היא שהצד שני נעלם לא מעט באמצע השיחה (נקרא "גוסטינג"), כנראה שיש משהו שצריך לשנות באופן שבו אנחנו מתכתבים. אנחנו יודעים מה לעשות כדי שהשיחות יתקדמו בצורה יותר קולחת וימשיכו לדייטים.

מה העלויות?

הפרויקט התחיל כתחביב לפני כמה שנים ועם הזמן הוא התפתח לעיסוק שלנו במשרה מלאה. למרות זאת, את המחיר לפגישה הצלחנו להשאיר חברתי. העלות לפגישה חד פעמית של שעתיים היא 250 שקלים וללא עלויות נוספות מעבר לכך. אפילו אם התחתנתם בזכותנו, אין צורך בתשלום נוסף :)

במידה ותרצו להמשיך לפגישות נוספות (ליווי אישי), העלות לכל פגישה נוספת היא 200 שקלים בלבד!!!

איך קובעים פגישה?

שולחים לנו הודעת ווטסאפ ל-0559384488 ולקבוע פגישה

(אפשר לשלוח לנו ווטסאפ באופן אוטומטי באמצעות לחיצה כאן.

האם ניתן לקנות כמתנה לחבר \ בן משפחה?

בהחלט. הרבה פעמים אנחנו רואים מישהו לצידנו שמתקשה להיכנס לזוגיות, אנחנו מאוד רוצים לסייע אבל אין לנו איך. אז עכשיו יש! אחרי שקבלנו עשרות בקשות של בני משפחה, וחברים שמעוניינים לפנק רווק או רווקה שיקרים לליבם בפגישה איתנו, החלטנו להשיק שירות שבו לאחר התשלום אנחנו יוצרים קשר עם הרווק \ הרווקה, מספרים לו המתנה שקיבל ויוצאים לדרך...

האם יש סיפורי הצלחה?

ברור!! הנה כמה מהם :)

לאה מספרת על הפגישה עם תומר וכריס

הסיפור של דן ודנה

ולפני כמה חודשים הם שלחו לנו תמונה מהחתונה שנערכה בחו"ל

חתונה שידוך.jpg

הסיפור של אלכס וטל

אלכס וטל חתונה.jpeg

הסיפור של סאם ולירון

לירון וסאם.jpeg
שידוך סאם ולירון.jpg

ויש עוד רבים וטובים (שקצת התביישו להיחשף...)

אז אולי כדאי גם לך לקבוע פגישה

תומר זוכה לכבוד להקריא אחת מ-7 הברכות בחופה