ספיד דייטינג

אחת הפעילויות היותר יעילות מבחינת הכרויות הן מפגשי ספיד דייט בריבוע שלנו, בהם יוצאים לכמות גדולה שלדייטים כשבסוף הערב מסמנים מי מצא חן בעיניכם מבין כל מי שפגשתם באותו הערב. הנה קצת פרטים:

איך  עובד ספיד דייטינג קלאסי?

בכל פעם תפגשו מישהו מהמין השני לדייט של 5 דקות. ככה אפשר להכיר באווירה נינוחה.

אחרי שהייתם בדייטים עם 15-18 חבר'ה מהמין השני, תוכלו לסמן לנו מי מהם מצא חן בעיניכם. אנחנו נבדוק לאחר האירוע ונעדכן אתכם למחרת האירוע לגבי ההתאמות ההדדיות שמצאנו. אנחנו גם נעשה את החיבור בינכם לאחר ש-2 הצדדים אישור :)

עלות ההשתתפות היא 150 שקלים והיא כוללת משקה מהבר ונשנושים. אם תגיעו עם פרטנר\ית מהמין השני תוכלו להירשם יחד ב-280 שקלים בלבד.

ספיד רגיל.jpg

איפה מתקיימים ערבי ספיד דייט?

אנחנו בד"כ סוגרים בר, בית קפה, אולם אירועים או מועדון אך ורק עבורנו. זה חשוב כדי שאף אחד לא יפריע לנו בהלך הפעילות וגם כדי לשמור על פרטיות המשתתפים.

עד כה קיימנו ערבי ספיד דייטינג בתל אביב, בגבעתיים, ברמת גן ובפתח תקווה ובהמשך אנחנו מתכננים להרים ערבי הכרויות נוספים גם בחולון, ראשון לציון והרצליה. חשוב לנו תמיד שהמקום יהיה נגיד גם ברכב וגם בתחבורה ציבורית.

למה דווקא ספיד דייטינג?

מחיר נח

למרות שנהוג לגבות על פעילות שכזו ב-200 שקלים, בחרנו לתמחר אותה במחיר נח לכל כיס כדי שיגיעו חבר'ה איכותיים יותר... המחיר כולל גם משקה ונשנושים עלינו :)

אחוזי הצלחה

בכל אחד מהאירועים נוצרות בממוצע  50 התאמות בין החבר'ה שמגיעים. אנחנו מעבירים את מספר הטלפון רק במקרים ששני הצדדים מעוניינים בכך ובינתיים שמענו על לא מעט הצלחות

רלוונטיות

הבחורים שתפגשו באירוע הם פחות או יותר בגיל שלכן, הם בוודאות פנויים ורובם גם גרים באזור אז כנראה שהם יותר רלוונטיים עבורכן מכל בחור אקראי אחר שתפגשו

בילוי

ערב כיפי, מהנה, וכדי שהכל יהיה קליל אנחנו מספקים לכם גם נושא שיחה לכל דייט. אז במקום ללכת לבר ולחפש דייטים בנרות, בואו לצאת ל-15 דייטים בגילאים מתאימים

מנחם ותחייה באו לראות ערב ספיד דייטינג שלנו

ספיד דייטינג זוכה לאחלה פידבקים

ספיד דייט מחמאות.jpeg
ספיד דייט מוצלח.jpeg

ואחרי כמה חודשים אנחנו מקבלים גם הודעות כאלה...

ספיד דייט מוצלח.png

מילה מאיתנו

אנחנו מארגנים ערבי ספיד דייטינג כבר כמה שנים ולפי התוצאות - הוא פשוט עובד!!

בכל אחד מהמפגשים עד כה מצאנו לפחות 40 התאמות ונוצרו גם לא מעט זוגות...

השקענו באירוע המון מחשבה והוא הרבה יותר מוצלח מכל ספיד דייט רגיל. תגיעו ותבינו :)

קישור להרשמה בווטסאפ: http://bit.ly/TomerKrisSpeedDate