יום ג׳, 21 ביולי | online event

21.7 - הרצאה: דירות שאני מצטער שפגשתי

קבוצת הפייסבוק צעירי רמת גן - גבעתיים ומיזם מה הלו"ז שמחים להזמין אתכם לעוד הרצאה מרתקת והפעם: "דירות שאני מצטער שפגשתי"
הרישום נסגר
21.7 - הרצאה: דירות שאני מצטער שפגשתי

מתי ואיפה?

21 ביולי 2020, 20:00
online event

אז מה הלו"ז?

מיזם מה הלו"ז בשיתוף עם קבוצת הפייסבוק "צעירי רמת גן - גבעתיים" שמחים להזמין אתכם לעוד הרצאה מרתקת והפעם: "דירות שאני מצטער שפגשתי".

מה נלמד?

בהרצאה תקבלו תשובות לשאלות כמו מי אחראי על תיקון המזגן? איך נדע שאין תמ"א? האם אפשר לבטל צ'קים? מי משלם את דמי תיווך? ועוד נושאים שיהפכו את השכירות הבאה שלכם להרבה יותר קלה. יוצגו שלל עצות שכמעט אף אחד לא מכיר - למשל איך לסיים חוזה לפני הזמן ולהישאר בחיים, ועוד טיפים שרלוונטיים לכל שוכר - קריאת חוזה, תיקונים בדירה וכל מה שצריך לדעת לפני שחותמים.

מי מרצה?

עו"ד צחי קלמנוביץ עוסק בתחום מאז שנת 2014. בעלים של משרד עורכי דין ברמת גן, ובזמנו הפנוי מעביר הרצאות בנושא זכויות משפטיות. צחי מאמין בהנגשת ידע בנושא שכולם פוגשים במהלך חייהם, מטריד לא מעט מהצעירים בארץ, אבל רובנו מבינים בו די מעט - חוזה השכירות.

ההרצאה תתקיים בזום ביום שלישי ה-21.7 בשעה 20:00

ההשתתפות בהרצאה היא ללא תשלום והקישור לזום יישלח לנרשמים במייל (הרשמה באתר: mahaluz.co.il)

אנחנו מזכירים לכם שרוב המפגשים שלנו מיועדים בעיקר לחבר'ה בשנות ה-20 וה-30 לחייהם, אבל אפשר להזמין לאירוע גם חברים שאינם משתייכים ל"צעירי". 

מי אנחנו?  

מה הלו"ז מארגנים כ-10 אירועים לצעירים מדי חודש בשיתוף עם קבוצת הפייסבוק "צעירי רמת גן גבעתיים" המונה כ-37,000 חבר'ה. כדי לקבל עדכונים על אירועים נוספים שלנו אתם מוזמנים לעקוב אחרי דף הפייסבוק שלנו - מה הלוז או האתר שלנו mahaluz.co.il  

לכרטיסים
מחיר
כמות
סך הכל
  • כרטיס ללא תשלום
    ₪0
    ₪0
    0
    ₪0
סך הכל₪0

תמיד עדיף לבוא יחד עם חברים :)