יום א׳, 22 בספט׳ | BEAKER Bar - ביקר בר

22.9 - הרצאה: אומת הסטארט אפ - גרסת הוליווד

הרישום נסגר
22.9 - הרצאה: אומת הסטארט אפ - גרסת הוליווד

מתי ואיפה?

22 בספט׳ 2019, 20:00
BEAKER Bar - ביקר בר, Katzenelson St 110, Giv'atayim, Israel

אז מה הלו"ז?

 מה הקשר בין טינדר לבין איירון מן? האם מארק צוקרברג מרושע יותר מת’אנוס?

צעירי רמת גן - גבעתיים ומיזם מה הלו"ז שמחים להזמין אתכם לשמוע הרצאה מעניינת שתציג את עולם ההייטק דרך פריזמה לא שגרתית: שוברי קופות הוליוודים.

ההרצאה תשלב דוגמאות מחברות מוכרות כמו אייר בי אנד בי, דרופבוקס וכו’ עם דוגמאות מסרטים כמו “מלחמת הכוכבים”, “הנוקמים” ואחרים. בדרך זו נלמד גם איך מגיעות אלינו הטכנולוגיות שאנחנו משתמשים בהן אבל גם נוסיף מימד של משמעות לסרטים שלא תמיד היינו חושבים שהם כאלה עמוקים בהכרח.

בין הנושאים בהם ניגע: 1. איך מחליטים איזה מוצר לפתח? 2. מהו תהליך העבודה הנכון לפיתוח? 3. ה-MVP - המקום בו הכל מתחיל. 4. זיהוי הבעיה אותה רוצים לפתור 5. בחירת הפתרון הנכון לבעיה 6. איך מודדים הצלחה של מוצר?

על המרצה: רותם יפעת הוא יוצר פודקאסטים, מנהל מוצר ומרצה. השילוב הייחודי הזה מאפשר לו להנגיש נושאים מעולם ההיי טק לקהל הרחב - והכל דרך דוגמאות מעולם הקולנוע.

ההרצאה תתקיים ביום ראשון, 22.9.19 בשעה 20:00 בביקר, כצנלסון 110, גבעתיים. הכניסה חופשית וללא תשלום אך כדי שנוכל להמשיך לקיים את הערבים האלה, הישיבה כרוכה בהזמנת מינימום של 30 שקלים.

פתיחת דלתות : 19:30 שמירת מקומות עד השעה 19:45 בלבד. מספר המקומות מוגבל.

אפשר להזמין לאירוע גם חברים שאינם משתייכים לקבוצה. אנחנו מזכירים לכם שהמפגשים שלנו מיועדים בעיקר לחבר'ה בשנות ה-20 וה-30 לחייהם...

מי אנחנו? מה הלו"ז מארגנים כ-15 אירועים לצעירים מדי חודש בשיתוף עם קבוצת הפייסבוק "צעירי רמת גן גבעתיים" המונה כ-30,000 חבר'ה. כדי לקבל עדכונים על אירועים נוספים שלנו אתם מוזמנים לעקוב אחרי דף הפייסבוק שלנו - מה הלו"ז

נשמח לראותכם! צוות צעירי רמת גן - גבעתיים ומה הלו"ז

לכרטיסים
מחיר
כמות
סך הכל
  • חינם
    ₪0
    ₪0
    0
    ₪0
סך הכל₪0

תמיד עדיף לבוא יחד עם חברים :)