יום ד׳, 23 באוק׳ | Bialik Mall

23.10 - משחקי הכיף - ערב משחקי קופסא

הרישום נסגר
23.10 - משחקי הכיף - ערב משחקי קופסא

מתי ואיפה?

23 באוק׳ 2019, 19:40
Bialik Mall, Bialik St 76, Ramat Gan, Israel

אז מה הלו"ז?

 

מצאנו לנו בית חדש - משחקי הכיף, ערב המשחקים של מה הלו"ז בשיתוף עם צעירי רמת גן - גבעתיים יתקיים בימי רביעי אחת לשבועיים בקניון שכולנו אוהבים - קניון ביאליק ברמת גן!! 

אז... אם אתם מאלה שחייבים תמיד לנצח, או שאתם רק נהנים מהדרך, אם בא לכם לשחק משחקים, להכיר חברים חדשים, להיזכר במשחקים מהילדות, או סתם לסיים את היום עם בירה וחברים....אתם מוזמנים להצטרף אלינו :) 

דיקסיט, קטאן, מאפיה, טאקי, דגדגים, רמי קוב, שם קוד, טליסמן, מונופול, טאבו, אבאלון ועוד רבים וטובים... אנחנו מביאים כ-25 משחקים, אבל תרגישו חופשי גם להביא משחקים משלכם. 

איפה?  קפה גרג, קניון ביאליק - ביאליק 76, רמת גן 

מתי? יום רביעי, ה-23.10 החל מהשעה 19:30.  אנחנו ממליצים להגיע בזמן כי מנסיון עבר בשלב מסוים לא יישארו מקומות ישיבה 

כדי שנוכל להמשיך לקיים את האירועים - ההשתתפות היא בהזמנת מינימום של 20 שקלים. הכניסה היא ללא תשלום למי שמביא איתו לאירוע משחק כלשהו (מוזמנים לשתף אותנו בווטסאפ איזה משחק אתם מתכננים להביא http://bit.ly/RamatGanGames) אפשר להגיע גם בלי משחק בעלות של עשרה שקלים :) 

אפשר להזמין לאירוע גם חברים שאינם משתייכים לקבוצה, אבל אנחנו מזכירים לכם שהמפגשים שלנו מיועדים לחבר'ה בשנות ה-20 וה-30 לחייהם.  

מי אנחנו? מה הלו"ז מארגנים כ-15 אירועים לצעירים מדי חודש בשיתוף עם קבוצת הפייסבוק צעירי רמת גן גבעתיים שמונה כ-30,000 חבר'ה. כדי לקבל עדכונים על אירועים נוספים שלנו אתם מוזמנים לעקוב אחרי דף הפייסבוק שלנו. 

נתראה בקרוב... 

צוות מה הלו"ז, צעירי רמת גן גבעתיים, בשיתוף עם קודקוד והקוביה משחקים

לכרטיסים
מחיר
כמות
סך הכל
  • כניסה חינם
    ₪0
    ₪0
    0
    ₪0
סך הכל₪0

תמיד עדיף לבוא יחד עם חברים :)