היצע וביקוש בעולם הרווקים והרווקות

עודכן ב: אפר 29

אתמול יצא כתבה המדברת על כך שרווקים בני 40 הם הדבר הכי נחשק בסצנת הדייטים. הרבה גבות הורמו לאור הכתבה ואנחנו החלטנו לעשות לכם קצת סדר בדברים.


אחד מאתרי ההכרויות הגדולים פרסם לא מזמן נתונים לפיהם גיל 21 הוא הגיל הכי מבוקש בקרב הבנות (זה הגיל שבו הן מקבלות הכי הרבה פניות).שיא הביקוש לגברים לפי אותו אתר הוא בגיל 36!


על פי הטבלאות שהם מפרסמים, ניתן לראות שנשים בנות 30-45 ייטו לכלול בהעדפות החיפוש שלהן בחורים בסביבות גיל 40. בנוסף, ישנה גם עליה באקטיביות של נשים בתחום ההכרויות, שעולה יחד עם הגיל (בחורה ממוצעת בת 35 תתאמץ יותר למצוא בן זוג מאשר בחורה בת 25).


חשוב לומר שהביקוש המדובר הוא לא לכל בחור בן 40, אם כי לבחורים שנתפסים נאים יותר, גבוהים יותר, בעלי בטחון עצמי וקריירות משגשגות. רבים מאותם בני 40 שזוכים לביקוש גבוה שכזה מסתנוורים קצת מהשפע ומתנהלים באופן סלקטיבי. רובם מעדיפים קשר עם בחורות צעירות מהם. חלקם אפילו מצהירים שהם מעדיפים בעיקר בחורות סביב 30-35 לקשר רציני וטווח רחב יותר כאשר הם מחפשים רק "להשתעשע"


לאותם גברים אנחנו יכולים רק לייעץ לא לנוח על זרי הדפנה. אם הם אכן מעוניינים במשפחה וילדים מומלץ להיות ממוקדים על אף השפע, למצוא מישהי מתאימה ולתת לה צ'אנס אמיתי גם אם דברים לא הולכים כ"כ חלק. בפגישות האישיות אנחנו מסייעים לחבר'ה שמתקשים בכך למצוא זוגיות, הן על ידי ליווי והם על ידי "שידוכים" (נסיון למצוא התאמה מתוך מאגר של מעל 2,000 רווקים ורווקות שרשומים אצלנו). יש כבר לא מעט חבר'ה שהיו קצת מפוזרים והצלחנו למקד אותם בתוך כל השפע ואפילו לחתן חלק מהם :)


"A woman’s desirability peaks at 21, which, ironically enough is the age that men just begin their “prime,” i.e. become more desirable than average. Following that dotted line out, you can see that a woman of 31 is already “past her prime,” while a man doesn’t become so until 36." - taken from okcupid's blog

0
  • טלגרם
  • ווטסאפ
  • Google Play Social Icon
  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram
  • Grey Facebook Icon

תרגישו חופשיים ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הווטסאפ שלנו: 0559384488 אבל אפשר גם באמצעות הטופס:

כל הזכויות שמורות ל"מה הלו"ז" ©2018