top of page

זן ואומנות הפיתוי

עודכן: 13 ביוני 2020

החיים קלים.

אנשים סתם מסתבכים ונכנסים לסרטים עם עצמם, שואלים איך להתקדם ואיך להשיג מטרות, נהיים חסרי ביטחון וספקנים.

וכל הבעיות האלה על סתם, כל הסרטים שהם אוכלים על מה בעצם? כל הבלבלה הזו הייתה נמנעת אם הם רק היו זוכרים שהחיים קלים.

ואני לא מדבר רק על הקטע שיכולות להיות לך מלא בחורות, זה אפילו לא האישיו פה. תגידו מה שתגידו על אמני פיתוי, אבל אמני פיתוי הם האנשים שמתקדמים. לא רק עם נשים, בכלל בחיים. וחבל שמסתכלים על זה רק דרך המדד של הצלחה עם נשים כי זה חוטא לתפיסת העולם.

מה יותר טוב מתפיסת עולם שטוענת שמגיע לך, שחשוב שתשיג את המטרות שלך ולא משנה באיזה דרך? מי יודע יותר טוב ממך באיזו דרך אתה צריך ללכת? מי יגיד לך מה מותר ומה אסור? לאנשים תמיד תהיה ביקורת, יגידו לך שאין נוסחאות קסם ושאתה סתם משלה.

אז שיגידו. שלא יתנו לעובדות לבלבל אותם. אתה יודע את האמת, והאמת היא שאתה נותן לאנשים נוסחת קסם להצלחה בחיים - ואם הם מאמינים אז זה באמת עובד לך כמו קסם.

ואם עובד אז למי אכפת מה אומרים. קנאים.

יש אבל גם כאלה שכן מתעניינים ורוצים להיכנס לתחום. לאלה אני אקדים ואומר שזה לא כל-כך פשוט.

למה לא פשוט? נכון, כל אחד יכול ואין תנאי סף אבל - צריך להתאמן.

בשביל לדבר עם בחורה ולגרום לה לשמוע משהו אחר ממה שאתה חושב בראש - כאלה דברים זה לא על המקום. צריך לתכנן. בראש אתה צריך להריץ את הקסם, להריץ את המאחורי הקלעים. שהיא תראה קסם ולא תדע איך עשית. צריך זריזות ולהפגין ביטחון. יש קסמים קלים ויש את האומנים האמיתיים.

אחד הקסמים הפושטיים זה מחמאה עקיצה.

קסם שגורמים לה לשמוע מחמאה כשאתה נותן עקיצה. איך, אתה שואל?

טוב נו, אם כל-כך אתה לוחץ אז בסדר. גם ככה זה קסם ידוע שמוכרים לאנשים שבאים לקורסי אומנות הפיתוי.

אתה מתחיל בלהגיד למישהי 'את כזאת מרשימה/חכמה/יפה'.

זה כהקדמה למה שאתה הולך להגיד, אבל אתה כמובן גם יכול להחליף את זה עם 'לא יוצא לי לפגוש הרבה בחורות כמוך'.

ובתכלס כל דבר שאתה רואה שממיס אותה יהיה טוב - אבל חכה שהיא תשתכנע. כמו בכל מופע קסמים היא תנסה לבדוק אם אין פה איזו אחיזת עיניים. רק אחרי זה אתה מוסיף שלב שני של 'אם רק היית יותר פתוחה עם אנשים' או 'חבל שאת נותנת לאחרים להוריד אותך'. פשוט כל דבר מאוצר המילים של הבאסה.

אם היית יותר, אם היית פחות, חבל שלא עשית, וכל דבר אחר. הנקודה היא שאתה פה מטיל את המלאכה על הכתפיים שלה. אתה, לטובתה כמובן - עושה לה חיים קשים.

מה שהיא רואה זה 'אין ארוחות חינם', כשבראש אל תשכח את המנטרה האמיתית שלך. 'החיים קלים'. אל תזדהה איתה בטעות.

ואז לסיום, הרי בכל זאת יש לה את אותו פוטנציאל שראית בה בהתחלה, אתה הולך על משהו כמו 'ואז הכל היה מסתדר לך'.

טאדאם.

הדבר הכי יפה בקסם הזה - כמה פשוט, ככה מרשים.

ממבט הצופה נראה כאילו רק אתה רואה מי היא באמת. אבל בשביל שכולם יראו את זה, בשביל שיפתח לה המזל - היא צריכה לעשות מה שאמרת.

ואז אתה לא מקבל מחיאות כפיים אבל אתה מקבל משהו יותר טוב.

היא שלך.

אתה קוסם ורק לך יש פתרונות כאלה. כל השאר הבחורים הם סתם ואתה קסם.

אתה תמיד צודק, והיא נדהמת.

והוקוס פוקוס אתה לא צריך להיות יפה או חכם או מרשים. היא שלך.

וכמובן שאתה גם יכול לשכלל את זה. זה לא נגמר כאן אבל זה ההבדל בין חובבן למקצוען. חובבן עושה שוב את אותו הקסם, ואז היא כבר מגלה. מקצוען עובד כבר על הקסם הבא. נגיד עכשיו כשהיא כבר תלותית כלפייך אתה גם יכול להעיר לה שהיא תלותית ושזה מבאס וגורם לך לשקול את המשך הקשר. לרמוז לה שתצא מזה אחרת אפילו לך יימאס. אבל באותה נשימה חשוב שתדגיש שבלעדייך זה לא יקרה. אל תדאג, היא כבר לא תשים לב לאירוניה בשלב הזה.

אם אתה מקצוען - אתה כבר לא תצטרך להוכיח לה כלום אף פעם. חובת ההוכחה היא עליה, ואם מה שאמרת לא מצליח זו היא. שוב חשוב שתבין - כל אחד יכול. אתה לא צריך להיות חכם או יפה. אתה יכול אפילו להזניח את עצמך. תכלס אתה עושה לה טובה אז למה שיהיו לה דרישות?

ולא יאומן שהידע הזה קיים בעולם ועדיין אנשים עושים כאלה שטויות בשביל להצליח. מתאמצים, לומדים, משקיעים כספים. מנסים כשלא בטוח שהם יצליחו. בשביל מה? וזה גם אחרי שעם כל המאמץ נשארים מאחור. לפעמים היא בוחרת מישהו אחר. למה מראש נתת לה לבחור?

קח את החיים באיזי. נועדת לקבל מה שאתה רוצה, כולנו נועדנו לקבל מה שאנחנו רוצים.

לא מבין מי הכניס לאנשים את הסרט שגורם להם להיות כאלה חסרי ביטחון, לעבוד יותר קשה ויותר קשה, לא להגיע לכלום ואז עוד להאשים את עצמם.

נראה לי שיש לי הרבה מה ללמוד ממנו.פוסטים קשורים

הצג הכול

Comments

Rated 0 out of 5 stars.
No ratings yet

Add a rating
bottom of page