טיפים למציאת אהבה בימי קורונה

ישנם רווקים שבתקופת הקורונה, אבל לא רק, מרגישים שהלחץ עולה. הסיבה לכך היא שמבחינתם השעון מתקתק, הזמן חולף ולא רק שלא מצאו את האחד, אלא גם שהתהליך תקוע בגלל שכל אחד ספון בביתו מחשש להדביק או להידבק ואין אופציה לצאת לדייטים.


מה שחשוב בכל הסיפור זה לא להיות בלחץ. לקחת את הזמן שהתפנה ולעשות ממנו את המקסימום.

הנה מה שאנחנו מציעים לעשות בזמן הזה:

 1. ללמוד דברים חדשים - ללמוד כישורים חדשים, לעבוד על החיוביות והסובלנות שלנו, לשדרג את הבטחון העצמי ולהתפתח מבחינה אישית. לעבוד על לשפר את עצמנו, גם בעיני אחרים וגם בעיני עצמנו כך שבבוא היום כשנצא לדייט, נהיה אטרקטיבים יותר בעיני המין השני.

 2. לשפר נראות חיצונית - אפשר לצאת לריצה בפארק, לעשות שכיבות שמיכה, כפיפות בטן וכך להיות חטובים יותר, לרדת במשקל ולשדרג הן את הנראות הפיזית שלנו, הן את מצבנו הבריאותי והן את הבטחון העצמי שלנו.

 3. לשדרג את הפרופיל שלנו באתר ההכרויות - להצטלם תמונות חדשות מוצלחות יותר, להוסיף טקסטים שנונים יותר או עמוקים יותר לפרופיל ובעצם להפוך את הפרופיל שלנו אטרקטיבי ככל האפשר בעיני המין השני.

 4. להכיר חבר'ה חדשים אונליין - בתקופות כאלה יותר אנשים נמצאים באפליקציות וברשתות החברתיות. אפשר להתחיל ליצור קשרים חדשים שיהוו דייטים פוטנציאלים ברגע שהתקופה הקשה תסתיים.

 5. לקבוע דייט וידאו - ממש כמו דייט רגיל, אפשר לקבוע שעה ולקבוע שעושים שיחת וידאו שתהיה דומה ככל האפשר לדייט. זה מקורי, זה מיוחד וזו חוויה שתוכלו לספר עליה יום אחד לנכדים. לא חובה להיפגש במציאות כדי לדעת אם קשר יכול להתאים או לא. אפשר ללמוד המון מאותו דייט בוידאו.

 6. להגדיל אפשרויות - אם נרשמתם כבר לכל האתרים ועדיין לא מצאתם מישהו מספיק רציני ומתאים, מדי יום, ובתקופה האחרונה אפילו פעמיים ביום, מגיעים אלינו רווקים ורווקות ואנחנו מציעים להם להכיר חבר'ה שנרשמו אצלנו. אם אתם עדיין לא רשומים אצלנו - זה הזמן. ההרשמה היא ללא תשלום.

אם כל זה לא עזר ואתם רוצים לקחת את העניין צעד קדימה - בתקופה הזו החלטנו בפרויקט של תומר וכריס להחליף את הפגישות שאנחנו עושים עם רווקים ורווקות בפגישות אונליין. איך זה עובד? בדיוק כמו פגישה רגילה, תקבלו ייעוץ אישי של איך אפשר להגיע לזוגיות בצורה אפקטיבית ומהירה יותר וכן ננסה לחבר לכם חבר'ה מתאימים מתוך המאגר שלנו. היתרון הקטן הוא שלא צריך להזיז את הרכב ולחפש חניה אבל היתרון הגדול יותר הוא שלא צריך לחשוש אם כריס מתעטשת :)


כדי לתאם פגישה כזו אפשר לשלוח לנו הודעת ווטסאפ ונתאם זמן שנח גם לך וגם לנו.


תרגישו חופשיים ליצור איתנו קשר באמצעות המייל או הווטסאפ שלנו: 0559384488 אבל אפשר גם באמצעות הטופס:

0
 • טלגרם
 • ווטסאפ
 • Google Play Social Icon
 • Facebook
 • YouTube
 • Instagram
 • Grey Facebook Icon

כל הזכויות שמורות ל"מה הלו"ז" ©2018